Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán van mit tenni?

Egyáltalán van mit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az Alkoholista apámról van szó.

Amikor haza jön a kocsmából folyamatosan ordít, olyan embertelenül beszél és viselkedik.

Egy nap képes 10000ft elinni, azzal nem törődve hogy mi lesz hónapvégén.

Napi szinten lehordja édesanyámat egy büdös k*nak, élettelen senkiházinak és sorolhatnám.

Az egész életemet/életünket elrontotta, testileg és lelkileg egy roncs vagyok.

Engem már nem érdekel mert gyűlölöm, de az öcsémet és anyut sajnálom.

Sosem viselkedett apa ként, mondjuk milyen apa az aki a saját gyerekének olyanokat mond hogy elvágom a torkod, bár megdög*él, " verjem a szádba,, stb..

Ha vissza szólok neki még jobban üvölt, pedig nagyon nehezemre esik hallgatni.

Ha már valamilyen ünnep közeledik görcsbe van a gyomrom mert tudom hogy mi lesz.

19éves vagyok és 4 éve vagyok együtt a barátommal. Hozzájuk is költözhetnék de nem lenne szivem itt hagyni édesanyámat és az öcsémet.

Leírhatatlan milyen érzés azt látni hogy a 14 éves öcséd élete is már most rossz. És még az apám csodálkozik rajta hogy már most idegbeteg.. Mit is várna tőle mikor minden egyes nap olyan trágárul beszél velünk, meg hajnali 3kor arra ébredünk hogy üvölt.

Valaki járt már hasonló cipőbe? Eseteg ha már majd családom lesz, befolyásolhatja majd az hogy így nőttem fel?



2016. febr. 13. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

LEHETNE valamit tenni, de NEM NEKED!!!!


Anyádnak kellene elválnia töle és nem tönkretenni öcséd életét is.

2016. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Ugyan ebben a helyzetben voltam... 18/L
2016. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hiába írtad hogy anyunak kellene valamit tennie, ha egyszer nincs hova mennünk, másrészt nincs annyi pénzünk hogy albérletbe menjünk.

Könnyű leírni

2016. febr. 13. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem befolyásolhatja ,ha képes vagy magadban megbékélni a gondolattal hogy nem tehetsz semmit se te sem az öcséd, ti ebben a helyzetben csak áldozatok vagytok. Egy alkoholista erőszakos apa és egy gyenge jellemű anya áldozata, aki képes végignézni a gyerekei szenvedését mikor ő az egyetlen, aki véget vethetne ennek.

Feltételezem apud nem mindig volt ilyen,

van elképzelésed hogy minek hatására lett ilyen ?

2016. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Magyarul a pénze miatt vagytok vele még mindig? Büszke lehetsz anyádra is, hogy 2 gyereket szült neki. Ja, tudom, akkor még tök rendes volt. Hagyjuk már ezt...
2016. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
anyad a hibas. miert nem adja be a valokeresetet. utalom a gyenge noket.
2016. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Te meg huzzál már innen, senki nem kérte hogy itt osszad az észt mikor neked sincs.

Egyáltalán hogy mersz ilyet irni mikor nem is ismered az édesanyám.

Képzeld el, hogy ő sem tud mit tenni, elhiheted hogy nem azért van vele együtt mert élvezi hogy így élünk.

Ku*ra nincs pénze apámnak ha már annyira tudni akarod.

2016. febr. 13. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Mindig van mit tenni, ha nem lenne, te sem írtad volna ki a kerdest. Szoval nem kene dühöngened, mert a valaszolonak igaza van. Ez gyakran egy tobb szereplős dráma, tipikus az apa, aki évek óta gyötri a családot, az anya, aki nem lep, mert "nincs hova es hogyan", valamint a lelkifurdalással küzdő gyerekek.

Anyád nem lepett, rajtad a sor. Kívülről könnyű mondani, mindhatnád, pedig nincs más valasztasod. Ne cipeled tovább mások terheit, Éld a saját életed!

2016. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

3: Kié a lakás, ki vette, mikor?

Nincsenek nagyszüleitek, dédszüleitek, stb.? Hol lakott anyukád azelőtt?

2016. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Házasok a szüleid?
2016. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!