Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Normális ha anyáddal nem lehet beszélni?

Normális ha leszarja az egyetemi felvételidet?

Normális, hogy ha szépen kéred sem marad csendben, tovább rágalmaz, sérteget, bánt verbálisan?

Normális ha ezért földhöz vágsz egy poharat?

Normális, ha ezért kihívja a mentőket rád, hogy örjöngsz és veszélyes vagy, holott pontosan tudja, hogy nincs gáz, csak rád akar ijeszteni?

Normális ha kijön a mentő, és vagy olyan fasz, hogy elmész velük, mert hiszel nekik, hogyha tényleg anyád a kattos igazolni fognak az orvosok?

Normális ha az orvosod kötekszik, lenéz, ezért összeveszel vele normálisan, és a papírodon személyiségzavart állapít meg?

Normális ha anyád követeli ez után, hogy menjél el orvoshoz és szedjél gyógyszereket különben nem hajlandó beszélni veled?


Egy ember már elmenekült ezelől a nő elől. Egy családot már tönkretett... most egy életet készül. Húzzak el, oké. De sajnos már épp elég mélyen benne vagyok.


2010. márc. 30. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:-O
2010. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Menjetek el együtt családterápiára, arra ő is hajlandó lesz, és neked is könnyebb lesz vele. Nyugalmat kell teremteni sürgősen, ha nem akarod emiatt elszúrni a felvételidet.

Vagy költözz be a könyvtárba, és csak aludni járj haza!

És szedj Removitot, nagyon jó, csak gyógynövény, de erősíti az idegeket. B6 vitamint mellé. Szükséged lesz a felvételi időszakban kötélidegekre, pláne ha hiszti van otthon.

2010. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem próbáld meg szedni egy darabig a gyógyszereket, és meglátjátok, hogy így is ilyen nagy gond e az egymással való beszélgetés. Lehet hogy tényleg te nem beszélsz vele szépen, csak már észre sem veszed magad. Fogadd el a segítséget, és ne állj ellen az orvosoknak. Ha nem hiszel ennek az orvosnak, akkor keress fel egy másikat, de ha az is azt mondja, hogy személyiségzavarod van, akkor tegyél ellene!
2010. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
apám szólt, hogy menjünk el ketten, pszichológusok dolgoznak ott, szakemberek, segíteni fognak. Később anyámnak is említette, kicsit idegesebben, hogy menjen el a családsegítőhöz. Anyám azóta azzal piszkál, hogy látom apám is azt mondja, hogy menjek el a családsegítőhöz, majd ők kidobnak engem.
2010. márc. 30. 11:41
 5/14 A kérdező kommentje:

szerintem ha valaki konkrétan gyökér és nem lehet vele verbálisan semmit sem elérni, még a verbális agresszió is hasztalan, és minden egyes szavadat beleszövi valami kusza összeesküvéselméletbe. ott teljesen nyilvánvaló, hogy az az ember, aki próbál vele józan ésszel beszélni kiborul és legszívesebben összetörne mindent. Apám is ezt csinálta, pedig higyjétek el, tök normális :)


most azért mert anyám idióta antiszoc és együttélésre nem hajlamos, nem fogok ÉN nyugtatókat szedni,


várok még hasonlóan idióta válaszokat.

2010. márc. 30. 11:43
 6/14 A kérdező kommentje:

ha úgy érezném, hogy velem van baj, nem így tettem volna fel a kérdést, engem az érdekel, hogy normális-e ha egy anya ezt csinálja, egyáltalán anyának nevezhető-e?


amúgy hisztérikusan vallásos, de sok vallást kever (buddhizmus, stb)... kártyajóslással foglalkozik meg valami angyalokhoz szokott imádkozni, füstőlöket éget meg gyertyázik, szóval emberileg is épp eléggé be van kattanva. Én még azt is el tudom képzelni hogy azért csinája ezt mert odaadtam neki a Da Vinci kódot, ami kifejezetten keresztényellenes kötet. Ráadásul egy brutális öngyilkossággal kezdődik. Lehet, hogy valami gonosz lénynek néz vagy f.sz tudja már, teljesen el van szállva a földtől, ez kívülről látszik... miért ÉN szedjek gyógyszereket? érted

2010. márc. 30. 11:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért te kellene szedjed a gyógyszereket.Én nagyn sajnállak. Amúgy hány éves vagy? Megoldás majd az lesz erre amikor, kapsz magadnak egy párt és összeköltöztök és havonta vagy hetente fogsz járni haza csak látogatóba..
2010. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy jó tanács. Nyugodtan menj el orvoshoz, bár értelme nem lesz, olyan félvállról veszik ezeket a dolgokat. De, ha fel is ír gyógyszert ne kezdd el szedni! Rohadt könnyű rákattanni, és abban az állapotban még inkább támadható leszel. Én egyszer ezzel jártam meg.

De ez csak az én tanácsom, természetesen nem kell megfogadni, ha nem akarod. Ami szerintem segítene, ha beszélnél valakinek a problémákról.

2010. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Húú TESA!!

Húzz el onnan mielőtt tisztára bekattansz!Lehet anyád még KLIMAXOS is...!Azok a szekta dolgok nagyon beteggé tehetik az elmét!!A Da Vinci kód meg egy jó film..ellehet rajta gondolkodni...mindenki azt szűri le amit akar azt ...ennyi!!Nem kell túlmagyarázni...nekem is van olyan nagynéném aki azt hiszi kézrágyógyítással megtud embereket menteni....(a jobb keze az Jézus keze):S na kb.2 évig hittek neki..aztán most bújkál...!Szóval küld el anyádat az orvoshoz,te meg menj tőle külön és csillapodj el...!A harag rossz tanácsadó!

2010. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem normális,ha anyáddal nem tudsz beszélni,de az sem,ha nem tudod kezelni az indulataidat(pohárcsapkodás)

Szóval ne csodálkozz,hogy dilibogyót írtak fel.

Szerintem(nem vagyok szakember)többet érne ha önálló életet kezdenél,írtad egyetemista vagy,akkor 18 már elmúltál.Az se normális,hogy ebből a helyzetből nem tudsz kilépni,pedig már tehetnéd.

2010. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!