Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párokat akiknek...

Ismertek olyan párokat akiknek az okostelefon "tette" tönkre a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Természetesen nem konkrétan a telefon, nyilvàn. De az én férjem hazajön a munkából, leül enni közben nyomkodja, azután bevonul a nappaliba közben telefonnyomkodás. Egèsz este. Amikor kimegy cigizni, magával viszi, amikor fürödni megy magàval viszi. Amikor a gyerekek elmennek lefeküdni akkor pedig odaül a gép vagy a tv elé. Hozzám órákig nem szól. Ès ez van minden este. Nagyon magànyosnak èrzem magam. Persze elvagyok egyedül is, olvasok, rejtvényt fejtek, tanulok. De azèrt jó lenne ha nem így lenne. Szerintetek?
2016. febr. 8. 22:23
 1/10 anonim válasza:
4%
Menj el te is dolgozni, ez nem a 17. szazad
2016. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt miből szűrted le, hogy èn nem dolgozom?
2016. febr. 8. 22:41
 3/10 anonim válasza:
82%
Igen, ismerek ilyet. Azóta is azt hallgatom a sráctól, hogy mennyire bánja azt a napot mikor megvette a barátnőjének a telefont.
2016. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ugyan ez volt... ha nem a telefon, akkor a laptop, de nonstop szó szerint, amikor meghalt egy kedves ismerősöm és mondtam neki akkor meg se hallotta mert annyira nyomkodta azt a sz___rt, tényleg eljutottunk addig hogy 2 mondatot nem lehet vele váltani, ott is hagytam, nem is bánom... számtalanszor próbáltam vele beszélni a dologról, de meg se hallotta :(
2016. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
87%
Beszéltél vele erről? Elmondtad, hogy úgy érzed magad, mintha együtt sem élnétek? Szerintem ezzel kezdd.
2016. febr. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Kezdd azzal,hogy amíg nyomkodja a telefonját, te szépen kiöltözöl és lelépsz otthonról. Elsőre lehet nem is, de egy idő után csak zavarni fogja. Mondd meg akkor, hogy ő nem szentel rád semennyi figyelmet , így találkozol barátokkal ilyenkor.+ ekkor jöhet a nagy beszélgetés,hogy mennyire zavar,hogy többet nyomkodja a telefonját, mint amennyit veled beszélgetne.Hogy szerinted ez nem egészséges,hogy a telefon fontosabb neki, mint te.

Ezek után remélhetőleg hajlandó változtatni.

Az én párom is csinált hasonlót, csak ő gépezett. Olyankor hozzá se lehetett szólni, órákig bámulta a monitort...énis ezt csináltam, amikor már nem hatott a szép szó... felálltam és elmentem otthonról..ez elég "sokk terápia" volt neki, utána változtatott .

2016. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Itt nem a telefonnal vagy az internettel van a baj.

Téged un. Ennyi.

2016. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Az okostelefon nem tesz tönkre egy kapcsolatot sem. Nem tud "tenni" semmit, nincs akarata.

Csak felszínre hozza a meglévő problémákat. De ha nem lenne, akkor a gépet nyomkodná, ha az nem lenne, akkor a tévé előtt ülne, ha az nem lenne, akkor olvasna vagy elmenne a haverokkal... a probléma ilyenkor a kapcsolatban vagy magában az emberben van.


Sokan egyszerűen lusták akár ahhoz is, hogy kitalálják, mit csináljanak. Nekik tökéletes időtöltés az okostelefon nyomkodása. De ettől még nem a telefon a hibás.

2016. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

volt egy teszt régebben még a tv miatt

pár családból likvidáltá a tv-t és megváltozott a család élete. sokkal többet játszottak, kirándultak együtt, szerveztek kerti partykat stb


sőt egy filmben is van erről szó, ahol egy pasi összejön egy nővel, a nő meg kér magára asszem egy hónapot, hogy legyenek együtt és azzal kezdi hogy kidobta a pasi telefonját. csodás film volt, a srác sokmindenben változott(ügyvéd volt azt hiszem)és kiderül hogy az egy hónap csak azért kellett, mert a csajnak már csak ennyi ideje volt hátra. a paasiból egy más ember lett ez alatt az egy hónap alatt.


igenis nem a kapcsolatban van a hiba, hanem a függőségben.

2016. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, ugy, hogy az asszony megtudta a jelszot, vagy ugy hogy lezart kepernyon is megjelent az sms
2016. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!