Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anya nagyon...

Mit tegyek, ha anya nagyon erősködik, hogy mindenképpen Samsung telefonom legyen (nem, nem iPhone-ra fáj a fogam)?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Mit kéne tenned? Fogadd el. A többi úgyis noname vacak.
2016. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Győző meg, hogy az iPhone jobb:)
2016. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Akkor milyen telefont szeretnel? :))

Hany eves vagy?

2016. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

"iPhone-ra fáj a fogam"


Nekem meg a hidegre fáj...

2016. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mégis mire fáj a fogad? Amíg nem írod le, mi a problémád a Samsunggal, mit szeretnél helyette és miért, addig hogy segítsünk? Érvek nélkül nyilván anyádat sem tudod mivel meggyőzni. Amúgy hány éves vagy és kinek a pénzéből lesz a telefon?
2016. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Talán mondd el neki miért jobb az amit te akarsz... ha meg nem jobb akkor miért azt akarod?
2016. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Mennyibe kerül a szülők által jóváhagyott modell és mit tud?

Mennyibe kerül az amit te szeretnél és mit tud?


Utána lehet érdemleges választ adni.

2016. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Lehet már megvették neked a samsungot.
2016. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

ne etessétek a trollt.

nem figyeltétek meg, hogy mostanában esténként jönnek az ilyen elkényeztetett gyerek kérdések?

2016. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kicsit részletesebben? Te mit szeretnél? Miért azt? Anyukád miért ezt szeretné? Nem hiszem el, hogy nem tudjátok megbeszélni egymással.

Egyébként nekem is Samsungom van, én szeretem, viszont szerintem sz*r az akksija, ezt többektől is hallottam, nem csak az enyém nincs a toppon.

Én mondjuk biztos nem erőltetném rá a gyerekemre, hogy milyen telefonja legyen, hanem olyat kapna, amilyet szeretne (meg amilyet meg tudunk venni), de azért ha olyat akarna, amiről konkrétan tudom, hogy fos, akkor mondanám neki, hogy válasszon másikat, mert azzal csak szenvedni fog. De az én gyerekem még csak másodikos, még nincs telefonja.

2016. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!