Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anya nagyon...

Mit tegyek, ha anya nagyon erősködik, hogy mindenképpen Samsung telefonom legyen (nem, nem iPhone-ra fáj a fogam)?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4-as..épp azt írta,h nem iphonera féj a foga..amx te nem tudsz értelmezni
2016. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon nem akarsz, használhatod az én tapasztalataimat: eddig 2 Samsung okostelefonom volt, mindkettőnek sok hibája van. A mostani még elmegy, de az előző... huhú...


Ilyenek történtek:

-magától elállítódott az óra

-folyton fagyott (ez főleg akkor volt jó, amikor színházban nem tudtam lehalkítani, mert akkor épp fagyva volt... ilyenkor nem lehet újraindítani, kikapcsolni sem)

-sokszor megszakad a vonal (az újnál is), vagy ilyen zacskózörgéses hangot hallunk rendes csörgés helyett

-megkergültek az addig jól működő appok, amik másoknál nem (most ez nem a legszükségesebb appra lesz példa, de ezzel lehet legjobban bemutatni: szókeresőben elkezdtek a megoldások értelmetlen szavak lenni :D)

-néha anélkül, hogy hozzáérnél, belép alkalmazásokba


De mondjuk az is kérdés, miért erősködik. Mert azt el tudom képzelni, ha pl. céges flotta van, és olcsóbban tud Samsungot venni emiatt egy céges mobilajánlatból, és annyira nem vagytok eleresztve pénzzel, vagy értelmesebb dologra kell, akkor nyilván jó a Samsung is. Vagy esetleg kérdés, hogy te is okostelefont akarsz-e, vagy "butát" (pl. a vőlegényem nem hajlandó okostelefont venni)... mert utóbbi esetben azért már más a leányzó fekvése, és ugye kérdéses, hogy kinek melyik számít inkább praktikusnak.

2016. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Samsungom van, és szabadulnék tőle. Pedig alig egy éves.

Erősen kacsingatok a Huawei felé.

2016. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Samsungom van/volt és semmi gondjaim nem voltak vele..míg LG-vel Hauweivel Alcatellel igen
2016. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Na közben nekem is eszembe jutott egy ellenérv. Az én Samsungom olyat csinál, hogy telefonálok, de nem mindig érzékeli, hogy ott van a fejem (ezt már a legelejétől, visszavittem oda, ahol vettem, megnézték, de állítólag teljesen rendben van, normálisan működik az előlapi kamera), szóval vagy az én fejem válik átlátszóvá időnként, vagy kanyarban lát a kamera, nem tudom. Rohadt idegesítő, hogy beszélgetek, és közben a fülemmel nyomogatok, ilyenkor szólnak, hogy bepittyeg. De még ennél is rosszabb, hogy sokszor belépek így a beállításokba, nem egyszer kapcsoltam már be tök véletlenül a mobilnetet meg a gps-t, és volt, hogy napokig észre sem vettem. Ugyanígy sikerült az órát is elállítanom többször, aztán szentségeltem, amikor reggel nem keltett az ébresztő.
2016. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert az sokkal jobb mert könnyen tölthetsz le játékot, zenét meg ha beirod hogy *#0*# akkor megjelenik a titkos menüje
2016. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12 biztos samsung galaxy minid volt mert nálam azzal voltak ilyen gondok de a galaxy j5 az már 4 hónapja megvan és még nem volt hibája
2016. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
J5-öm van nekem is 2015.dec 22 óta,és abszolult semmi baja
2016. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!