Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha ő nem beszél...

Mit tegyek? Ha ő nem beszél velük, én sem?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a párom akivel most békülgetünk(külön élünk), nincs jóban a keresztszüleivel, akikkel én telen szoktam beszélni néha. Ő most azt akarja, ne álljak velük szóba, és ha arra utazunk sem mehetek át(nyaralóban szomszédok), a gyerek sem mehet át, aki nem értené, még kicsi. Az ő családja, előtte jóban voltak. Most úgy néz ki az egész, választanom kell köztük,a párom választom, ez normális? Ha nem ezt teszem vége a békülésnek.
2010. márc. 29. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő viszályuk, intézzék el egymás között. Ha érdemes békülni, csak kibírja, hogy te döntsd el, kikkel barátkozz.
2010. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kerek perec kijelenteném, hogy aki választásra kényszerít, azt egyértelműen nem választom. Mert aki rám akarja kényszeríteni az akaratát (mellesleg úgy viselkedik, mint egy dedós), annak nem én vagyok a fontos, hanem azt akarja, hogy mindenáron az ő akarata érvényesüljön függetlenül attól, hogy ez fáj-e nekem vagy sem. Attól, hogy Te találkozol ill. beszélsz az ő keresztszüleivel, neki nem lesz semmivel sem roszabb, gondolom nem kell jelen lennie.
2010. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkabb probald meg a parodat kibékiteni veluk.Egyébként lehet,hogy ha én ilyen helyzetben volnék,akkor a paromat kovetném,de attol is fugg,hogy mi volt a veszekedés oka?
2010. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem tud valami nagyon nyomós okot arra, hogy ne tartsd a kapcsolatot a keresztszülökkel (pl. megindikolja, hogy megsértették, mert - CSAK PÉLDA- azzal gyanusitják alaptalanul, hogy lopott, gyilkolt, megeröszakolt valakit, stb,) akkor inkább öt mellözném. Ha valaki ugyais nennyire sértödös és haragtartó, akkor ott rövid idön belül veled szemben is ilyen lehet, illetve egyre kevesebb valakivel tarthatod majd a kapcsolatot, mert neki valamiért nem tetszenek.
2010. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És az utolsónak, igen velem szemben is volt már ilyen sajnos. Nem vagyok a társa ha én a rokonai mellé állok. De én nem állok, az ő dolguk mi történt régen. Én annyit akartam, ha ott leszünk a gyerek át akar majd menni hozzájuk, hisztizni fog ha nem. mindig kérdezik mi van a gyerekkel, látni szeretnék, szeretik. Nem tehetek róla, bármi történt is, én nem tudok olyan gyűlöletet, utálatot érezni mint a párom, és ő ezt várja el tőlem. Szerinte fordított helyzetben ő mellém állna.Viszont én soha nem kerülnék ilyen helyzetbe...... Ő is szemét volt velem, mégis most itt vagyunk, szóba állok vele. Hagynom kéne az egészet.
2010. márc. 30. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!