Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zúgnak bele a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zúgnak bele a lányok egyből olyanba aki helyes és kedvesen beszél velük?

Figyelt kérdés

mert ilyen az én barátom, és nem egy csaj ismerősömmel ha találkozok (akiket ő is ismer)mindig róla kérdeznek, érdeklődnek tőlem utána, ha szépeket mesélek nem róla, hanem RÓLUNK szabályosan elcsendesednek, mintha rosszul esne nekik, és ha a párommal találkozunk velük neki széles vigyorral integetnek, meg köszönnek, nekem meg csak odadobnak egy sziát, és vele ragyogó szemekkel beszélgetnek.

mi ennek az oka?

1. nem érdeklik őket, hogy van bnője

2. nem érdekli őket, hogy a bnőjük/ismerősük a bnője

3. volt aki fel is hívta magához egy üdítőre (akinek még férje is van) és ezt a csaj mondta nekem hencegve,"felhívtam a barátodat hozzánk, de sietett és nem ért rá" a barátom ezt nem közölte velem

stb stb


2010. okt. 7. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Irigyek. :D
2010. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszi ez megnyugtató

már mondtam a páromnak, hogy nem kellene mindenkivel leállnia, de persze neki ez tetszik és nem is hajlandó ezen változtatni

kezdek nem lenni boldog vele.

2010. okt. 7. 11:37
 3/17 anonim ***** válasza:

"kezdek nem lenni boldog vele."


Csak azért, mert beszél más lányokkal is?

2010. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem csupán mert "beszél"

hanem szabályosan viszonozza a csajoknak a rajongását és így azt hiszi mindegyik, hogy esélyes nála

2010. okt. 7. 11:40
 5/17 A kérdező kommentje:
tehát a csajok nem azt látják, hogy én vagyok a mindene, hanem hogy szereti a szexet
2010. okt. 7. 11:41
 6/17 anonim ***** válasza:

"tehát a csajok nem azt látják, hogy én vagyok a mindene, hanem hogy szereti a szexet"


???


Ezt mégis honnan látják ők?

2010. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ja és ahogy a csajok látják, kezdem ebből én is úgy látni

nos ezért kezdek nem boldog lenni vele

2010. okt. 7. 11:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem üldözési mániád van.

Miért akarna a férjezett barátnőd kikezdeni a barátoddal? Csak azért mert felhívta egy üdítőre? Ez hülyeség.

Egyszerűen szimpatikus nekik, ennyi. A barátod meg viszonozza a szimpátiát. Ez még nem jelenti hogy bármit is akarnának tőle. A barátod meg egyszerűen ilyen, gondolom szereti ha körülrajongják. De ezzel szerintem semmi gond nincs.

2010. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mert egy nő nem vigyorog, meg érdeklődik egy srác után ilyen szinten, ha TUDJA hogy a srác mindene a bnője, mert olyan srácról totál lejön, hogy szerelmes és ilyennel nemigen kezdenek
2010. okt. 7. 11:53
 10/17 A kérdező kommentje:

a férjes "bnőm" meg amúgy nyitott kapcsolatban van a férjével, oda-vissza csalják egymást, mindkettejüket ismerem, mindkettő elmondja nekem simán

és anno a párommal már kikezdett, amit egy másik bnőmnek mesélt hencegve, amikor elkezdett velem járni, és az a bnőm meg "jóindulattal" ezt el is mondta nekem, nehogy már ne tudjak róla(pedig lehet ezt nem is kellett volna megtudnom, mert rég volt, és így semmi értelme tudnom csak annyi, hogy bánt, mert amikor vele találkozunk mindhárman tudjuk, hogy köztük volt valami és azóta is jóban vannak, majdhogynem barátok)

2010. okt. 7. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!