Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zúgnak bele a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zúgnak bele a lányok egyből olyanba aki helyes és kedvesen beszél velük?

Figyelt kérdés

mert ilyen az én barátom, és nem egy csaj ismerősömmel ha találkozok (akiket ő is ismer)mindig róla kérdeznek, érdeklődnek tőlem utána, ha szépeket mesélek nem róla, hanem RÓLUNK szabályosan elcsendesednek, mintha rosszul esne nekik, és ha a párommal találkozunk velük neki széles vigyorral integetnek, meg köszönnek, nekem meg csak odadobnak egy sziát, és vele ragyogó szemekkel beszélgetnek.

mi ennek az oka?

1. nem érdeklik őket, hogy van bnője

2. nem érdekli őket, hogy a bnőjük/ismerősük a bnője

3. volt aki fel is hívta magához egy üdítőre (akinek még férje is van) és ezt a csaj mondta nekem hencegve,"felhívtam a barátodat hozzánk, de sietett és nem ért rá" a barátom ezt nem közölte velem

stb stb


2010. okt. 7. 11:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

az összes csajismerőseink között EGYETLEN EGY lány van, aki tartja a páromtól a három lépést, tiszteletben tartva ezáltal engem, akit viszont a párom állandóan cserfesen heccelget, de a csaj mindig elhúzódik, vagy szóban, vagy magatartásban

és ez hangsúlyozom egyetlen egy lány!

2010. okt. 7. 11:59
 12/17 anonim ***** válasza:
Ok, letisztáztuk, hogy ez neked nem jó. Következő lépcső: miért nem beszéled ezt meg a barátoddal?
2010. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tanúsíthatom amúgy, hogy a fiúk is éppen ilyenek; ha egy lány csillogó szemekkel belenéz a szemükbe és meghallgatja őt, egyből szerelembe esnek.


Én totálisan megértelek, mert az én barátom is hasonlóan viselkedik az ujjongó libákkal szemben... odavan attól, ha körülugrálják, kivéve, hogy ő viszonozza is kamatostól. Nekem többek közt ezért kezd elegem lenni belőle, no meg nagyobb dolgok miatt is, de az lényegtelen.


Vannak ezek a "sz*ka" típusú nőszemélyek, akiknek a mája attól hízik, ha egy "nős pasi" fejét csavarhatják el, vagy vívhatják ki a rokonszenvét. Undorító és a lelkük mélyén önbizalom hiányos alakok, hiszen épp ezért van szükségük visszajelzésre egy nehezebben megszerezhető embertől. Nem kell foglalkozni velük, csak nevess rajtuk, mert különben elérik az alattomos kis céljukat.

2010. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Irigylem a barátodat! Velem ilyen soha nem fordult még elő, pedig nem vagyok csúnya és én is így beszélek a lányokkal. De rajtam keresztülnéznek, mert természetesnek veszik.
2010. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

tegnap 12:06-hez

tegnap 11:37-kor megírtam, hogy beszéltem erről már a barátommal

2010. okt. 8. 09:11
 16/17 A kérdező kommentje:

12:40-eshez

sajna hiába vágok jó képet mindenhez, a csajok úgy is átlátnak rajtam, mert ők sem örülnének, ha a barátukkal én hetye-petyéznék (ők szerencsésebbek, mert olyannal járnak, akik az orrom előtt ölelgeti, meg simogatja őket, tehát más lányok felé nem azt mutatják, amit az én párom)és így simán levágják rólam, hogy ez nekem rossz, pl:

mosolygok mint egy idióta, de egész beszélgetés alatt ő és az én barátom beszélgetnek, akármikor megszólalok, figyelmük felém olyankor rövid életű.

egyenlőre a páromnak még mondtam annyit, hogy én is ezt fogom csinálni a haverjaiddal (ő extra féltékeny típus, remélem hatással volt rá ez a mondatom, mert jobbat egyenlőre nem tudok)de annyit már észrevettem rajta, hogy újabban nem forog legalább a csajok után(mert azt is szokta)csak ha bámulja egy csaj, azért még visszabámul rá, szóval már ez is haladás

köszönöm mindenkinek az eddigieket

2010. okt. 8. 09:18
 17/17 A kérdező kommentje:
13:19-eshez annyit fűznék, spékelje meg magát egy mini egoizmussal a csajok előtt (sztárolja is picit(!) magát)mert érzik a nők kinek van önbizalma, kinek nincs, és az egy nagyon vonzó tulajdonság egy helyes pasiban
2010. okt. 8. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!