Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözünk. Nem akarok ez...

Elköltözünk. Nem akarok ez már kényszerítés. Mit tegyek? (lécci)

Figyelt kérdés

elköltözünk anyummal és 2 testvéremmel.Anya a városon kívűlre akar költözni és az innen 35 km-re van.De ha elköltözünk akkor nekem hiányozni fognak a barátaim de nagyon.Mit tegyek hogy rávegyem ne menjünk ki a városon kívűlre?a költözés muszály.ha meg elköltözünk ráadásnak még a saját gimimbe se mehetek felvételizni csak egy oda helyi nagyon béna suliba.De én annál fejlettem bagyok(sokkal).mit tehetek?kérlek


végre vannak helyi barátaim akiket be tudtam szerezni ők szinte az egyedüli páratlan barátaim.


2010. márc. 29. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Szent ég,ilyen helyesírással gimnáziumba?

Most nem kötekedni akarok,de hemzseg az írásod a hibáktól,elütésnek ez már sok.Ráadásul a fogalmazás is elég gyenge.Szinte nagy részét alá lehetne húzni hullámos vonallal...

Lehet a gyengébb suli jobb lenne.

Barátaid mindenhol lesznek,egyébként is,most sok fog megszakadni,ahogy szétszórodtok az iskolákba.

Azt nem értem kiskorúan hogyan lehetsz önkormányzati tag,de az itt szerzett ismereteidet a másik helyen is hasznosítani tudod.

Szóval:bele kell nyugodnod,anyukád gondolom nem jókedvében költözik el,ő az,akit valamilyen körülmény kényszerít.Nézheted úgy is,hogy örülhetsz,hogy van hova mennetek.

2010. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

35 km valóban nem a világ,az még simán bejárós szerintem.


Elmesélek neked egy történetet.Ha gimi választás előtt állsz,akkor kb. annyi idős lehetsz,mint én voltam anno,mikor elköltöztünk szüleimmel.Na,de nem ám 35 km-re,hanem 400-ra,az kicsit parásabb,ja és új országba.Az elején én is sokat sírtam,hogy de a barátaim,és jajj,mi lesz és összedől a világ.Aztán visszamentünk látogatóba,mert nagyszüleim még mindig ott élnek(ez kb fél 3/4-ed évvel a költözés után volt).Meglátogattam egyik "barátnőmet",aki kb 5perc alatt lerázott,hogy bocs,dolgom van.Én azt hittem keresni fog,míg ott vagyok,hisz mondtam neki,hogy meddig maradok....Nos,azóta is keres...Kb. 10 év telt el az eset óta,de ott akkor megértettem,hogy ezek a barátságok bizony nem örökre szóltak.

Azóta itt is lettek barátaim,elvégeztem a főiskolát,boldogan élem az életem...Azt hiszem szüleim egyik legjobb döntése volt a költözés.

2010. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztosan megvan az oka, amiért ezt kell tennetek. Ne búsúlj. Lehet, hogy ez egy jó fordulat lesz az életedben. Nem tudhatod, mi vár rád. Lehet, hogy sokkal jobb barátok lesznek ott, vagy valami más, amit a SORS neked akar most adni. Készülj rá kiváncsi várakozással. A régi barátaidat meg tartsd a szívedben és az iwiven vagy a facebookon.
2010. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35km az semmiseg, az 30-40 perc alatt ott vagy busszal. en 35km-re dolgozom a munkahelyemtol es hidd el ingaozk minden nap. nekem gimiben volt olyan osztalytarsam aki szigetszentmiklosrol jart be a 6ik kerultebe gimibe minden nap. tehat fela fejjel!!!
2010. márc. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Gondolom anyád nem jókedvéből akar 35km-rel odébb költözni! falunk sokkal olcsóbban lehet lakéást venni! Nőjj fel
2010. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ez miatt szakad meg a kapcsolatotok, akkor ők nem is barátok voltak. És így jobb is ha abba marad, haverokat mindenhol tudsz szerezni. Ha meg igazi barátok nem mindegy hogy helyben vagy, vagy 400 km-rel arrébb? Az igazi barátság nem ismer távolságot.
2010. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon béna suli és te sokkal fejlettebb vagy? át majd meglátjuk... De ha olyan marha fejlett vagy simán lebuszozol annyit egy nap alatt, ha máshogy nemtudod megtartani a barátaid... Elég beképzelten hangzott a dolog, és lepontozhatsz, akkor sem tetszett.
2010. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!