Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözünk. Nem akarok ez...

Elköltözünk. Nem akarok ez már kényszerítés. Mit tegyek? (lécci)

Figyelt kérdés

elköltözünk anyummal és 2 testvéremmel.Anya a városon kívűlre akar költözni és az innen 35 km-re van.De ha elköltözünk akkor nekem hiányozni fognak a barátaim de nagyon.Mit tegyek hogy rávegyem ne menjünk ki a városon kívűlre?a költözés muszály.ha meg elköltözünk ráadásnak még a saját gimimbe se mehetek felvételizni csak egy oda helyi nagyon béna suliba.De én annál fejlettem bagyok(sokkal).mit tehetek?kérlek


végre vannak helyi barátaim akiket be tudtam szerezni ők szinte az egyedüli páratlan barátaim.


2010. márc. 29. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

mond el anyudnak,hogy te nem akarsz és mond el azt is,hogy MIÉRT nem.

indokold erősen,határozottan

2010. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz mit tenni.

néha olyan dolgokat is meg kell lépnünk, amit nem akarunk.

2010. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

de én sírni fogok utánnuk minden nap minden percben minden este.

nekem rajtuk kívűl ahova akar költözni ott csak 1 legjobb barátnőm meg a nagyszüleim lakik.

de ha elköltözünk nagyon sokat teszek fel színte a három negyed életem:

egy önkormányzati tag vagyok ami csak a városban lakokra vonatkozik,az összes barátom,egy iskolát ahova szivessebben járok mint bárhova ahova eddig jártam,a jókedvemet,a sírás elleni fogadalmamat meg szegem a nap minden egyes percében,a magán életem elzárva magam a családtol egy külön szobába,és még csak sulit se választhatok,nem látogathatom meg a barátaim.


ezekbe itt mind bele halok.


a költözés viszont kötelező elhagynunk a házat

2010. márc. 29. 19:49
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
35 kilóméter az semmi.
2010. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem költözhetnél egy barátod családjához a hétköznapokra? Hétvégére meg hazamennél a városon kívülre.
2010. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha kolis lennél?
2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

mért ne járhatnál oda, abba a suliba? tudod milyen sokan vannak akik napi szinten ingáznak az iskolába, munkahelyre? fél óra alatt ott leszel busszal a suliban. Tudsz a barátokkal is találkozni ugyan úgy mint eddig, csak máshova mész haza.

Szerintem nem kivitelezhetetlen.

2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De hát 35 km az semmi, biciklivel megteszed 3/4 óra alatt bármikor. De busszal, vonattal, kismotorral még hamarabb. Pestről Budára sem könnyebb átjutni. Ezen vagy kiakadva? Ráadásul manapság msn-en napi szinten lehet kapcsolatot tartani bárkivel. Akkor nézd meg azt a kérdést itt, amelyikben egy lányt az anyukája Írországba akar kiköltöztetni:))
2010. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Biciklivel kb 10 km-t tesz meg háromnegyed óra alatt :)De egyébként tényleg nem sok. Én pont ennyit utazok (busszal) minden nap az iskolába. Egyáltalán nem sok. Fél óra az egész út.
2010. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

19:52-es: Ezt hogy gondolod? "Nem költözhetnél egy barátod családjához a hétköznapokra? "

Szerinted van olyan valaki, aki befogadja egy ismerös gyerekét emberbaráti szándékból? Egy gyerek eltartása elég sokba kerül, és egy idegent kerülgetni a saját lakásodban sem igazán kellemes.

A kérdezö meg örüljön, hogy van anyja, aki eltartja és iskoláztatja, ha el KELL költözniük, akkor mit akar?

2010. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!