Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani ezt...

Hogyan lehetne megoldani ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ha veszek valami új ruhát, cipőt és megmutatom apukámnak, vagy csak feltűnik neki, vagy sokat sportolok, sokat nézem magam a tükörben, keveset eszek, akkor egyből azzal lesz elfoglalva, hogy kérdéseket szegez nekem! "Kinek akarsz tetszeni? Kinek az érdeklődését akarod felkelteni? Kibe vagy szerelmes?"

Pedig én úgy vagyok vele, hogy magam miatt akarom jól érezni magam, persze nem tagadom, örülök, ha mások is elismerik a fáradozásaimat(vagy másképp mondva a külsőmbe fektett munkámat), de nálam a megjelenésem ápolása nem függ össze azzal, hogy tetszik-e valaki.

Így hát sokszor ráhagyom, de nem, ő össze akar hozni xy fiúval,aki szerinte szerelmes belém és biztos én is az vagyok.

Végülis tudom kezelni a szitut általában, de néha nem esik jól, hogy így értékel engem.


2010. márc. 29. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerüen nem veszel tudomást róla, vagy valami hülyéskedésssel elütöd a dolgot.

Vannak emberek - itt is többször lehet ilyet olvasni a válaszokban - akik nem tudják elképzelni, hogy egyszerüen saját amgaddal szemben van igényed.

Megváltoztatni nem tudod, esetleg ha elég humorosan elhülyülöd, akkor abbahagyja, de nem biztos.

2010. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen azt mondod: te férfi vagy, és ezt úgysem érted meg! A nők nem a pasiknak akarnak tetszeni ha vesznek egy új cipőt, hanem saját maguknak, vásárlással kényeztetik magukat. Főleg ha a pasik észre sem veszik, ha egy új cipőt veszel fel!

Az én apukám is gúnyosan beszól ha megveszem a 25. táskámat, de ha nem látná rajta a cimkét, nem tűnne fel neki, h van egy új táskám!

2010. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az apak mar csak ilyenek, en is ugyanigy vagyok vele, regebb, ha vettem valamit es elujsagoltam neki, akkor mindig beszolt, hogy mar migint minek kellett, hisz mar ezer cuccod van.Egyet nevettem rajta, esetleg annyit mondtam, hogy ezt te ugysem ertheted es tovabb alltam.Egy ido utan mar meg sem mutattam neki a dolgokat, nehanyat eszrevett, a tobbit meg nem.Olyankor megkerdezte, hogy ez uj? en mondtam igen es azzal kesz.Nem kell felvenni, amit mondanak, mert ugysem fogjak soha megerteni a noket.
2010. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!