Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Melyik a kedvenc...

Hölgyek! Melyik a kedvenc filmsorozatotok, vagy szappanoperátok és miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 17:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
89%

Elfelejtettem leírni, hogy miért.

Star Trek - Izgalmas, érdekes, ezen nőttem fel. :)

House - Ezt senkinek nem kell bemutatni: izgalmas, vicces. Dr. Wilson 4ever! :)

Szívek szállodája: vicces, jó karakterek, sokkal életszerűbb, mint a másik kettő.

2010. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%

Jó barátok

Szívek szállodája

Született feleségek

Gyilkos elmék

Az első három szórakoztató, az utolsó pedig érdekes.

2010. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%

Csengetett Mylord,Fekete Vipera,Balfék körzet.

Aki látta őket,tudja miért...

2010. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%
Született feleségek mert nagyon jó poénok vannak benne.
2010. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
A Palota Ékköve - tanulságos, és még ma is aktuális
2010. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

South Park a no1

A bosszú álarca

A pletykafészek


Régebben néztem: Sonadoras,Lorenzo asszonya :D

2010. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%

Sírhant művek

Kés/Alatt

Vészhelyzet

Született Feleségek


Kb. ezeket szoktam nézni (már amikor adják őket). Az első kettőt azért, mert annyira eltér a szokványostól. A Vészhelyzetet azért, mert már a legelső rész óta nézem, bár már nem az igazi, de kíváncsi vagyok, mi lesz a végén, főleg mert állítólag sok régi szereplő visszaköszön egy részre a legvégén. A Született Feleségeket meg azért, mert szerintem jók benne a karakterek nagyon, olyan találóak és bár maga a sztori nem annyira hihető sokszor (mármint néha kicsit túlmegy az ésszerűség határán), de mégis annyira emberi, hogy úgy érzem, ezek a dolgok tényleg megtörténhetnek, hiszen ki tudja. Szóval jól ábrázolja szerintem az embereket és a helyzeteket.


Magyarok közül szoktam nézni a Jóban rosszbant, meg a Barátok köztöt, de ezeket nem nevezném kedvencnek, csak már megszoktam, hogy nézem őket :)


Ja, meg vannak sorozatok, amiket alkalomszerűen nézek, amikor éppen elkapom a tévében, mint pl. a Helszínelők, Nyom nélkül, Esküdt ellenségek. Szeretem az ilyen sztorikat, de ezek nálam sokszor csak háttérként mennek este, mert nem szeretem, ha csönd van, és ezek nem idegesítenek. Ha éppen nem kell dolgoznom a gépen, akkor figyelek is, de ha nem figyelek ezekre, akkor nem tudom követni nagyon.


23/L

2010. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Ááá a Szívek Szállodáját kihagytam, azt is nagyon szeretem. Mert poénos, és minden karakter szerethető a maga módján.
2010. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
84%
Barátok közt :-) talán a kezdetektől fogva nézem, már nagyon hozzám nőtt :-) családtag:-)
2010. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Nekem tudjátok még melyik a kedvencem??

Sex,és New York!

Na,vajon miért?

2010. márc. 30. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!