Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, hogyha a férjed úgy...

Zavarna, hogyha a férjed úgy becézne másokat, mint téged?

Figyelt kérdés

A férjem "Szivem"-nek hív, de néha az unokahúgát, meg a húgát is így hívja. Engem ez idegesít. Bennem van a hiba, hogy zavar ez engem?

Elsősorban nők válasza érdekelne, elnézést, de férfiak lehurrogó válaszaira nem vagyok kiváncsi.


2010. márc. 29. 09:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Engem csak "Szivem"-nek hív otthon.
2010. márc. 29. 10:02
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem örünék ennek én sem. Szerencsére engem úgy becéz, ahogy senki mást nem lehetne...
2010. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem zavarna! Én vagyok a felesége, ő meg az unokahúga pl. Így próbálok becézéseket találni, de hívja a feleségét pl. "szívemnek" a z unokahugit meg "drágámnak" vagy fordítva? Egyik se jó. Ha nagyon becézni akarja, hívja a kersztnevén és becézze úgy (pl. Andikám). Kérdező! Ezért ez élesben is beszéld meg a férjeddel, hogy téged zavar, lehet hogy ő észre sem veszi, mert erre "áll a szája":)
2010. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem aranyhúsomnak nevezett régen a párom,aztán meghallottam hogy másoknak is ezt mondja!Hát én kiakadtam tőle mert azt hittem ezt szeretetből mondja és csak nekem szól!Onnantól kezdve rászólok ha így becéz mert engem irritál és elvárom hogy inkább a nevemen szólítson!
2010. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát, már mondtam neki, hogy engem ez zavar, persze szerinte túlreagálom. Mondta, hogy neki ez szívből jön. Hát tekintettel lehetne rám is.

Az jó ötlet, hogy a keresztnevét becézgesse, ha akarja.

2010. márc. 29. 10:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, hogy mást ez zavarna-e. Az a lényeg, hogy Téged zavar! úgyhogy mondd meg neki. egyetértek az előttem szólóval, lehet ő észre sem veszi.

És egyáltalán nincs benned a hiba, szerintem érhtető, ha ez valakit bánt :)

2010. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, le is zárnám a kérdést.
2010. márc. 29. 10:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem előtted is így becézte őket, és így szokta meg és fel se tűnik, hogy mindenkire ezt használja. Tessék neki megmondani, ha zavar, néma gyereknek anyja se érti szavát.
2010. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez akkor lenne igazán gáz, ha cifrább beceneved lenne...:)
2010. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. egész addig míg el nem kezdtem a barátait, munkatársait Drágának, Tökösnek és miegymásnak szólítani. Gyorsan megtanulta mindenkinek a nevét...
2010. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!