Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kb 2hete ismertem meg..egyik pillanatban normális, másikban pedig lekezelő és flegma...szntetek ez miért van?
2010. márc. 28. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
csak
2010. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
anyád
2010. márc. 28. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet az ,hogy le akar rázni csak nem akar megbántani vele?vagy lehet,hogy ilyen szerzet.
2010. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
fiatal egy érett kapcsolathoz
2010. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ő komolyabban gondolja mint én..biztos h nem akar lerázni, csak nem tudom mire vélni sokszor a viselkedését..
2010. márc. 28. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A srácok általában a kapcsolat elején a pozitív oldalukat próbálják mutatni, olykor rájátszanak, azt mondják amit a nők hallani szeretnének. Lehet a valódi természete lekezelő, flegma és csak erőfeszítések árán szokott normálisan viselkedni a kedvedért. De más oka is lehet, ha a feszültséget nem tudja levezetni, és ez így nyílvánul meg a viselkedésében. Adj neki egy kis időt ha szimpatikus, két hét alatt nem lehet kiismerni valakit, előbb-utóbb rájössz magadtól miért viselkedik így.
2010. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

2 hét kevés idő. Várj türelemmel. Lehet csak tavaszi fáradtság, vagy épp összejöttek a dolgai. Ha 1-2 hónap múlva is ilyen, akkor meg ne is szánj rá több időt, nem éri meg.


üdv

2010. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt írtad ismered csak,tehát nem jártok eggyütt??Nekem az a tapasztalatom a fiatalabb srácokról a kb.15-20 évesekről,hogy nehezen nyílnak meg!HA valami próblémájuk van ,szeretik egyedül megoldani vagy rágódni rajta!!!Lehet,hogy ez a srác is kicsit magábal fordul olykor-olykor és te meg pont egy ilyen hangulatban találod!!Meghát 2 hét az nagyon kevés idő még,hogy megismerd valaki szokásait!A szakirodalom azt írja,hogy egy embert 2 év alatt tudsz teljessen kiismerni...de..:)2 évente változunk is!!

Szóval légy türelemmel kedves kérdező...tudod "a türelem rózsát terem!":)

szia

2010. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!