Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy megenge...

Hogyan vegyem rá, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Júniusban menni fogunk strandra és bikinifelső nélkül akarok napozni, hogy a melleim is lebarnuljanak(ha mindenhol barna vagyok ott meg fehér az elég gáz..), de anyukám nem akrja engedni. Azt mondja, hogy a fiúk/férfiak/öregek megbámulnak(nem értem miért baj ez..). De ez engem nem érdekel. Hajthatatlan... Hogyan hassak rá?
2010. márc. 28. 16:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Téged tényleg nem zavar, hogy megbámulnak? Gondolatban meg megdugnak. Szép.
2010. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy, anyudnak igaza van.

Inkább azon gondolkodnék el a helyedben (és anyád helyében is), hogy 16 évesen miért él benned ekkora vágy a magamutogatásra. Neked még szemérmesnek kellene lenned.

2010. márc. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
hány éves vagy? amúgy megértem anyukádat. de ha ennyire szeretnéd,akkor vegyél pánt nélküli bikinit!
2010. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen megértem édesanyádat,hogy nem enged egy 16 éves lányt felső nélkül napozni.

Ha akarsz,akkor menj ki a kertbe,és ott tedd meg.Ha ez gond,akkor megmondod,hogy vagy itt,vagy a strandon,eldöntheti.

Engem nem érdekel,hogy ki mit csinál a strandon. Attól viszont ideggörcsöt kapok,amikor a kutyafuttatón!(nagy parkos rész) nudiznak a bérházlakók.Hát azt már ne...

2010. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kissé nehezen hiszem el, hogy nem érdekel, ha a nyálukat csorgatják mások, mert a cél "csak" a barnulás. Ha így lenne, miért nem mész tényleg szoliba? te rosszul éled meg, ha megtiltják, hogy levedd a felsődet, más meg azt, hogy muszáj bámulnia (és esetleg a gyerekeinek is) az egyenletes barnaság híveit.
2010. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy normális...

Menj szoliba..

2010. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már olyan fürdőruhát kapni, amiben alatta is ugyanúgy barnul a bőröd.
2010. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

sehogy se vedd rá. inkább magadat beszéld le róla. Miért akarod kitenni a cicid a világ elé? nekem meg se fordulna a fejemben, 16 évesen meg pláne nem mertem volna.

Engem csak az zavar,mikor a nyakamnál látszik a fehér csík, az viszont megoldható pánt nélküli bikinivel, vagy simán úgy is,hogy kikötöd fent a bikinid,de úgy hogy a cicid azért takarja. Ha meg tényleg olyan fontos,hogy egész melled barna legyen, akkor szoli vagy nagyon eldugott hely a megfelelő erre, nem a strandon közszemlére bocsátani a bájaidat.

22/n

2010. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne napozz meg ne járj szoliba mert nem egészséges.
2010. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!