Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy megenge...

Hogyan vegyem rá, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Júniusban menni fogunk strandra és bikinifelső nélkül akarok napozni, hogy a melleim is lebarnuljanak(ha mindenhol barna vagyok ott meg fehér az elég gáz..), de anyukám nem akrja engedni. Azt mondja, hogy a fiúk/férfiak/öregek megbámulnak(nem értem miért baj ez..). De ez engem nem érdekel. Hajthatatlan... Hogyan hassak rá?
2010. márc. 28. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj el szoliba.

Hány éves vagy?

Én is szeretem ha barna vagyok, de eszembe sem jutna, max ha olyan helyen vagyok pl. családi ház elzárt kertjében.

2010. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
menj olyan strandra ahol kevesen vannak.Mondjuk ha nem valami tóra akarst menni elég kivédhetetlen.De igaza van az előttem szólónak,barnulj le előbb a kertben.
2010. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg feküdj ki a kertbe. Vagy szolizz.

Amúgy most nem akarlak megbántani, de nekem megvan a véleményem a strandon felső nélkül fetrengő nőkről. Most nem igaz, hogy az a fehér csík téged annyira zavar, hogy a strandon felső nélkül kéne feküdnöd.

Amúgy a lakóhelyeteken mentek strandra? Csak mert az is elég égő, hogy az egész város/falu előtt fogsz monokinizni...

2010. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
meg amikor a drága ismerősök lefotóznak....:)
2010. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem a lakóhelyünkön megyünk. 16 éves vagyok. Egyszer napoztam meztelen az udvarunkon egyszr csak betoppant a szomszéd 6 éves gyereke, akkor is én kaptam, hogy miért mutogatom magam... a saját udvarunkon..
2010. márc. 28. 17:06
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

"ott meg fehér az elég gáz"

Hány embernek mutogatod a melleidet? Szvsz nem soknak. Akkor meg mennyire számít az, hogy a cicifix alatt fehér vagy barna? Szal nem értelek.

2010. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
LOL, nehogy már anyád mondja meg, hogyan napozz. Milyen család ez?
2010. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Keress nudi strandot :)
2010. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél pánt nélküli bikinit, vagy napozz úgy, hogy lehúod a pántot. Azért igazán nem szólhat.
2010. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Menj anyu nélkül.
2010. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!