Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföld: csak én viselem...

Külföld: csak én viselem rosszul a tömény-semmi családozást?

Figyelt kérdés
Kiköltöztünk, ritkán jönnek, hiányoznak, ez oké. Aztán célozgatnak, hogy jönnének, de nincs pénz. Első néhány alkalommal nem is értettem, aztán mondták világosabban: vagy nem jönnek, vagy kifizetem az útiköltséget, elvégre nekem könnyű, hát mi itt betegre keressük magunkat, hiszen ez külföld... zsarolás, de legyen, hiányoztak, valóban nekünk egyszerűbb azt az 100-200€-t kifizetni, hát legyen. Megjönnek és akkor jön velük együtt a felismerés, hogy hülyét kapok tőlük így összezárva, pláne 1-2 hétre. Más hogy van ezzel? Aztán mikor meg "végre" elmennek, akkor meg hiányoznak, üres a lakás... akkor meg az a baj. Esetleg meghallgatnám az ellentétes oldalt is, a külföldre kilátogatókat.
2016. jan. 26. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
És az ilyenek miatt, mint a 10-es válaszoló, nem beszélünk magyarul és kerüljük a magyarok társaságát. Szánalom...
2016. jan. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!