Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad még szerelmesnek...

Szabad még szerelmesnek lennem? Mit tennél?

Figyelt kérdés

Egy nagy szerelem, még nagyobb csalódás után azt gondoltam, hogy soha nem leszek már szerelmes, mert a nagy szerelem egy életben csak egyszer jön el. Azután hozzámentem egy nagyon jó emberhez, jó barát, szerető férj, kisgyerekünknek nagyon jó apja, szeretem, becsülöm, de nem vagyok szerelmes belé. Szépen élünk, minden rendben lenne.

És itt jön a de. Mint a forgószél úgy jött az életembe újra a szerelem, teljesen felkavart, minden porcikámmal érzem, hogy megőrülök érte, nagyon szeretem, igazi rózsaszín ködös, csodálatos viszonzott, lebegő szerelemmel.

Ez tesz engem a legboldogabb és a legszerencsétlenebb emberré :( Mi a fenét kéne most tennem? Menni a szerelem után, lesz ami lesz. Vagy lemondani róla, ki tudja hogy végződne és maradni a férjem mellett, aki olyan nekem, mint egy nagyon jó barát, társ (aki mindeddig nem tud semmit), együtt gyereket nevelgetve.

Teljesen tanácstalan vagyok, egyik percben így gondolom, a másikban amúgy. Adjatok tanácsot...bármit.. köszönöm


2010. márc. 28. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem eleve nem kellett volna olyan emberhez hozzámenned, akibe nem vagy szerelmes. De ha már így döntöttél, akkor ne hagyd faképnél. Ez a te döntésed volt, hát szerintem viseld a következményeit.
2010. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

voltam a Te helyzetedben, bár szex nem volt, mert eszembe jutott utolsó pillanatban a hitvesi eskü, meg a jó neveltetés :P:) de tudom így is, mit érzel. szerintem maradj a férjed mellett, tudod, a szerelem múlikapám adott egyszer egy jó tanácsot: Ne keverd össze soha életed legboldogabb óráját a boldog élettel! ezen majd túlleszel, mint a bárányhimlőn, és bolodgan élhetsz tovább a férjeddel. vedd figyelembe, hogy nem csak a férjedet veszítheted el, hanem az egész jelenlegi életedet, mindennel együtt, amit szeretsz! én így döntöttem, jó döntés volt. szenvedtem egy darabig, aztán elmúlt, és most, hogy kitisztult a szemem előtt a lila köd, látom, hogy jó döntést hoztam. mert én is szerelmes voltam, de nem lettem volna a férjem nélkül soha boldog!


28/N

2010. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Tudod mi vagy? Egy önző, gonosz dög. Átvertél egy másik embert. A férjedet. Azt ígérted neki, hogy örökre vele maradsz, jóban rosszban. Előre kellett volna gondolkoznod.
2010. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy az vagyok...
2010. márc. 28. 11:46
 5/17 A kérdező kommentje:

nem, nem volt szex, teljesen plátói a dolog

azt hiszem meg kellene várnom, hogy felszálljon a lila köd :S

2010. márc. 28. 11:48
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"azt hiszem meg kellene várnom, hogy felszálljon a lila köd" így van, erre próbáltam célozni :)


11:42

2010. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenki megérdemli a boldogságot. Ha már ott van a helyzet hogy gondolkodsz hogy nem szereted a párod,akkor már baj van. Menj ki a természetbe egy kicsit ugyis tök jó idő van és gondolkozz egy picit. Értékeld: Miért maradjak a férjemmel? Miért ne? Nem jó húzni a dolgokat és nekem az a véleményem hogy kisőbb is igy fogod ezt érezni,lehet erősebben lehet nem. De nem vagy boldog anélkül pedig nem élet az élet:)
2010. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen szerelem nem sokszor van az ember életében. Mérlegelni kell, kár, hogy ilyenkor nem lehet előre látni a jövőt. Nekem is volt ilyen, otthagytam a várost, a munkahelyemet, a rossz kapcsolatomat, ez már négy éve, és még nem szállt fel a rózsaszín köd, életemben nem hoztam még ilyen jó döntést.
2010. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi, nem vagy önző dög. Maradj a férjeddel, szinte természetes ez, amit átélsz. Egyszerűen gondolom egy kicsit monoton az életed, babával otthon vagy, szinte minden napod ugyanúgy telik. (ha nem így van, bocsi.)

A szerelembe vagy szerelmes, szerintem. Ne agyalj annyit, annak mindig ez a vége. Ugyanebben a cipőben voltam mint Te. Maradj a családoddal, ha mégsem, azzal mindenkiben kárt csinálsz, de legfőképpen a babátokban, és tuti, hogy később rájössz, hogy visszacsinálnál mindent.

2010. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó hozzászólónak: valóban mindenki megérdemli a boldogságot! De boldog percekért egy egész boldog életet kockáztatni, önsorsrontás lenne. Akkor még a férjről, és PLÁNE A GYEREKRŐL nem beszéltem. Éld túl valahogyan, esetleg a férjeddel beszéld meg, mi hiányzik a kapcsolatotokból...
2010. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!