Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos anyám...

Szerintetek jogos anyám viselkedése ti mit tennnétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A párommal ide költöztünk anyukámhoz.Anyu ajánlotta el hogy költözzünk hozzá.Mivel elvált,egyedül él egy elég nagy házba.Azóta ha netánproblémám van a párommal bele szól úgy érzem a dolgaimba.Múltkor például a saját kerékpárom oda adta az egyik barátnnőjének kölcsön úgy hoy én nem is tudtam,róla.Aztán mikor rákérdeztem hogy hol van még ő vette magát sértve azt mondta azért nem szólt nekem erről mert gondolta hogy úgyis kiakadok ha meg tudom hogy oda adta meg ilyenek.Meg úgy érzem a párommal se olyan a magánéletünk mivel anyám mindenhol ott van és ez elég zavaró.Mióta ide költözünk kész ideg vagyok.Úgy érzém nem jó lépés volt ide jönni hozzá.Azt hittem hogy megváltozott de tévedtem mikor volt egy új pasija is itt laktam nálla akkor is úgyanigy viselkedett volt hogy betegn kicsukott a házból az,az kizárt.Meg ilyenek.
2016. jan. 20. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek vannak defektjei. Ha nem érzitek jól magatokat, akkor költözzetek el. Egyébként szerintem nem fog megváltozni.
2016. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Költözzetek el. Vagy beszélj anyukáddal.
2016. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés?
2016. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!