Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Apósom,mindenen megsértődik,még azon is,ami nem is érinti. A minap pl: a páromat kísérte el dokihoz,amíg vártak,bementek egy üzletbe,ott habcsókot vettek a lányoknak-az egyik 8 hós- én ezen kiakadtam, a párom kiállt a döntése mellett,mire kultúrált keretek közt vitázni kezdtünk a dolgon. egyszer csak após fogta magát és haza ment.a párom volt apósnál,aki meg van sértődve,mert csak azután kérdeztem meg a páromat hogy mi volt a dokinál,miután elmondtam,hogy írtam levelet nővéremnek,hogy mikor megyünk,és azért is meg van sértődve,hogy ki voltam akadva,hogy a 8 hós gyereknek a párom habcsókot szánt. Egyébként jó ember.
2010. márc. 27. 18:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGY OKOSOK,KÍMÉLJETEK!! Még mindig vannak olyan "süketek" akik nem értik a helyzetet, a kérdést. Itt nem az a lényeg, hogy nem értettünk egyett a párommal,hanem az,hogy OLYAN MIATT SÉRTŐDÖTT MEG APÓSOM,AMIHEZ NINCS KÖZE! EZZEL MIT LEHET CSINÁLNI! komolyan,én szítom a tüzet? mivel? miért vagytok ilyen ellenségesek a másikkal? Egyébkéen a Grimm-meséket rühellem, a gyereknevelésről annyit,hogy az az elvem,nem baj,ha a gerek ismeri pl:a csúnya szavakat,ha nem használja bizonyos helyeken. Amúgy ha volt a családunkban cukorbeteg,akkor mi van? Miért bombázzam a kicsi fogait ártalmas dologgal? Igazatok van,csoda szépen fest egy 3-4 éves gyerek fogak nélkül,és milyen szépen,tisztán beszél...???? Értelmes emberek is lakhatnának a Földön! Holnaptól beszüntetem ennek az oldalnak a nézését,pedig sok Nyugtató választ írtam már. Hihetetlen,hogy vannak olyan bunkó emberek....
2010. márc. 27. 21:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy az apósodnak nem csak az a baja, hogy mikor kérdeztél rá a dokira. Ne haragudj, de nekem az írásodból az jött le, hogy kicsit "házisárkány" típusú nő vagy. Nem tudom, mennyire komoly a párod baja, de az meg, hogy fontosabb egy levél, vagy egy vita a habcsókról, nekem is fura.
2010. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%

Öcsém, vagy ötször elolvastam mire nagyjából megértettem mi a kérdés meg hogy van a sztori :)


Szerintem apósnak semmi baja, nem akarta hallgatni a veszekedést. Teljesen érthető. :)


A kérdezőnek meg, szerintem inkább a stílusoddal van a probléma, és azzal, hogy idegbeteg módon írogatsz és valószínűleg így is viselkedsz. nem ártana egy-egy pohár nyugtató tea :)

2010. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!