Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Apósom,mindenen megsértődik,még azon is,ami nem is érinti. A minap pl: a páromat kísérte el dokihoz,amíg vártak,bementek egy üzletbe,ott habcsókot vettek a lányoknak-az egyik 8 hós- én ezen kiakadtam, a párom kiállt a döntése mellett,mire kultúrált keretek közt vitázni kezdtünk a dolgon. egyszer csak após fogta magát és haza ment.a párom volt apósnál,aki meg van sértődve,mert csak azután kérdeztem meg a páromat hogy mi volt a dokinál,miután elmondtam,hogy írtam levelet nővéremnek,hogy mikor megyünk,és azért is meg van sértődve,hogy ki voltam akadva,hogy a 8 hós gyereknek a párom habcsókot szánt. Egyébként jó ember.
2010. márc. 27. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan te vagy a hárklis! Egy habcsók a gyereknek még nem teszi tönkre az egészségét. Én is otthagytalak volna a francba benneteket.
2010. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de azt kívánom neked ettől nagyobb problémád sose legyen az életedben! Ahogy nekem lejött Apósod tényleg jó ember, csak nem tudja, hogyan kell egy kicsivel bánni! Szerintem sokan irigyelnek! Ezt a dokis dolgot nem igazán értem. Végül az volt a probléma, hogy előbb elküldted a levelet a nővérednek és utána érdeklődtél a párod hogyléte felől?
2010. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Kapott egy habcsókot omfg!! Szegény gyerek, ez szörnyű lehetett neki :O


Egyébként ha már azt szeretnéd, h valaki tanácsot adjon, akkor megtisztelhetnéd az oldal látogatóit azzal, hogy érthetően fogalmazol, megkülönbözteted a kis és nagybetűket, tehát nem csak úgy pötyögsz valamit...........Habár a kérdésed tartalmát elnézve, azt hiszem mindez nem is olyan meglepő.

2010. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ennél nagyobb problémád ne legyen az életben!Ha egyébként jó ember,akkor kérj tőle bocsánatot,és ne hisztizz hülyeségeken!Minek kell folyton bolhából elefántot csinálni?
2010. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Bakker! Kétszer elolvastam amit írtál, de nekem ez sooookk!! Annyi ragadt meg bennem, hogy valami habcsók miatt tört ki a balhé. Ha nem akarod odaadni a 8 hós (brr) hónapos gyereknek, hamm, jó nagyra kinyitod a szád, bekapod, elcsámcsogsz rajta egy darabig, és már nincs is probléma. Amúgy, mi volt a dokinál? Ja, ez ugyan nem tartozik szorosan a témához, de mondd már el, milyena kultúrált keretek közti vita? (egy habcsók miatt?!)
2010. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Én értem, kedves kérdező, nyugi. Az én kérdéseimet is mindig félreértik :) tényleg apróság, de mondd el neki, hogy egy 8 hónapos babó mostanában -orvosok mondják, nem anyukák ötlik ki- nem kaphat tojásfehérjét, egy mázsa cukrot és egyéb tartósítókat, miegymást. Tedd hozzá, hogy ő is sajnálná, ha ordítana, vagy hányna, vagy szétfosná (bocsánat) a jövő hetet is :) kedvesen, mosolyogva. Mondd el, hogy egy alma, egy banán, mindig hatalmas kincs.
2010. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz egy habcsóktól.Sem a cvikor,sem a tojásfehérje nem árt 8 hónapos babának,sőt,még a fiatalabbanak sem.Ez csak egy újabb divat,hogy inden árt a gyerekeknek.Sok anyuka nem törődik ezekkel a tanácsokkal,és egészségesebb a gyereke,mint a "semmit nem szabad enni" gyerekeké.

Te pedig ilyen apróságokon ne veszekedj.

2010. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a 20:18-asnak köszönöm!

a többieknek:

a habcsókot nem ő vette,hanem a párom,ezért nem értem,hogy amihez nincs köze,azon miért akadt ki?

és a Kritizálóknak: nézzen tükörbe az,aki nem okos,csak szeret nagyokat mondani!

Gyerekkel a kezedben,egy kézzel Te se igen tudnál megfelelően írni... vagy netán tévedek?

Igen,az egyik problémája az volt,hogy előbb megmondtam,hogy adtam fel levelet,és csak az után kérdeztem rá,mit mondott a doki. A másik,hogy a reggel tisztázottak ellenére a 8 hós-nak HÓNAPOSNAK-A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT! habcsókot hozott a párom-nem apósom,hanem a párom vette!

te (direkt nem Te),18:58-as jártál már szakorvosnál?

2010. márc. 27. 20:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálam a "kultúrált keretek közt vitázni kezdtünk" annyit tesz, hogy nem kiabáltunk, nem veszekedtünk, eszmét cseréltünk nem egyet értve.
2010. márc. 27. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Te tipikusan az az anyuka vagy,aki azért nem fog Grimm-meséket felolvasni a babájának,mert ezzel (erőszak ugyebár xd) árthat a gyerek lelki fejlődésének,és aki,ha nincs vita a családban,hát szít.
2010. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!