Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vigyek a...

Milyen ajándékot vigyek a barátom szüleinek, amikor elvisz engem bemutatni nekik?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom mit kedvelnek a szülei. Van egyébként egy 27 éves báttya is, de hát szégyellem de nem tudom ő a szülőkkel él még, vagy sem. Sütni sajnos nem igazán tudok, csak ilyen egyszerű dolgokat hogy muffin, palacsinta stb... meg kocsival 1,5-2 órás lesz az út, de gondolom ez nem olyan távolság, hogy ha sütit vinnék baja lenne. Gondoltam esetleg borra vagy whiskeyre az apjának, esetleg kávé, de nem tudom kávéznak-e... anyjának meg bon-bon vagy valami cserepes virág. ngayon izgulok igazából, szeretnék jó benyomást kelteni.

20/L


2016. jan. 18. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Semmit ne vigyél. Minek ajándékot vinni?
2016. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Pár csomag ropit
2016. jan. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp a barátodat kérdezd meg, mert nálunk a bor, pálinka mellényúlás lenne. Illetve a virág is, anyukám nincs oda érte.
2016. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!