Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vigyek a...

Milyen ajándékot vigyek a barátom szüleinek, amikor elvisz engem bemutatni nekik?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom mit kedvelnek a szülei. Van egyébként egy 27 éves báttya is, de hát szégyellem de nem tudom ő a szülőkkel él még, vagy sem. Sütni sajnos nem igazán tudok, csak ilyen egyszerű dolgokat hogy muffin, palacsinta stb... meg kocsival 1,5-2 órás lesz az út, de gondolom ez nem olyan távolság, hogy ha sütit vinnék baja lenne. Gondoltam esetleg borra vagy whiskeyre az apjának, esetleg kávé, de nem tudom kávéznak-e... anyjának meg bon-bon vagy valami cserepes virág. ngayon izgulok igazából, szeretnék jó benyomást kelteni.

20/L


2016. jan. 18. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem szokas ilyenkor ajandekot vinni, legalabbis nalunk meg sosem merult ez fel.


Az elso talalkozasnal a szulokkel csak beszelgettunk, nem ajandekozott senki senkinek.

2016. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
90%
En a baratnom szuleinek elosszor egy tabla meggybombont vittem mert tudtam hogy azt szeretik... Erdeklodj a baratodtol hogy mit szeretnek es jarj a kedvukben.
2016. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Legokosabb dolog lenne a barátodat megkérdezni ez ügyben, hogy a szülei mit szeretnek, de egyébként a bor + bon-bon klasszikus, szerintem nem lehet nagy melléfogás és biztosan értekelik a gesztusodat :)
2016. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Tesóm barátnője,amikor először jött hozzánk bemutatkozni,hozott egy csomó hurkát és 2 liter házipálinkát. :DDD

Szüleim és én is teljesen értetlenül álltunk a pesti lakásban,hogy mizu..Ő meg mosolygott és csak ennyit mondott

"Ne már,emberek,ezzel csak nem lehet félre nyúlni,a bonbon-bor sokkal unalmasabb"

Az este jól sikerült,nálunk vacsoráztak végül csak megkóstoltuk a pálinkát és istentelen berúgás lett a vége :)) Hajnali órákban a hurka is sütődött a pálinka is közel elfogyott.A bemutatkozás jó lett,az ajándék találó.Azóta összeházasodtak :)) (Akkor 17 éves volta lány és 25 éves a bátyám) mellesleg pesti,egy ismerőstől vette a dolgokat vidékről :)

2016. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát bevallom,én személy szerint nem örülnék ha hurkával és pálinkával lenne az első találkozás. Pálinka rengeteg van itthon (mert mindenki azt ad) hurkáért meg nem vagyunk oda.

Szerintem egy bon bon vagy egy jó csoki és egy finom bor tökéletes első napi találkozáshoz.

2016. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

ha csak a hurkára gondolok már émelygek is :D annyira eros szaga van..egy darabig ruhában és a hajon is érzodik a szag.. (pedig én békés megyei vagyok..)

na szoval hurkát ne szerintem :D

legyen virág és bor. slussz passz.

2016. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal szoktál egyáltalán kommunikálni? Azt se tudod, hogy a tesója hol él? Szerintem őt kérdezd, ne minket
2016. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlzásba vinni, mert nyomulósan hathat. Vigyél egy üveg bort a vacsorához, beszélgetéshez.
2016. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezekből a bemutatásokból szoktak jönni az éveken-évtizedek át tartó nem illetek össze kezdetű beszélgetések otthon, nem? Sült már ki valaha ilyen találkozásból valami jó?
2016. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sült már ki valaha ilyen találkozásból valami jó?"

Persze, sok csaladnal mukodik ez. Nyilvan amikor a lany beallit egy taho p@rasztal akkor a szulei csak szolnak neki.

2016. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!