Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tűrjem vagy itt...

Mit tegyek? Tűrjem vagy itt már csak a válás segít?

Figyelt kérdés
Röviden: A házasságom után a férjem falujába költöztem 200 km-re az otthonomtól. Ezzel még nem is lenne probléma. Viszont a férjem radikálisan el akar szigetelni a családomtól, utálja anyámat mert voltak konfliktusaik ezért nem is engedi le hozzánk és az sem tetszik neki ha én megyek fel, ezt mennyire kéne tolerálnom? Neki mindenkije itt van a családja, igaz barátai nem nagyon vannak. A gyerek fejét is sikerült telebeszélni, már teli torokból visit a gondolatra hogy felmenjünk a mamához, akár két napra is.Szerintem tök normális ha szeretnék anyámmal találkozni, mert hiányzik! Ő ezen gúnyolódik állandóan, hogy nem nőttem fel meg nem tudok elszakadni. Miért kéne elszakadnom??? Én ezt idegileg nem birom tovább, nekem ez a lelki terror kategória. Ti mit tennétek? Beszélni nem lehet vele.
2016. jan. 14. 16:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

11. Válaszoló vagyok.

Ti válaszolók nem veszitek észre hogy mennyire kétségbe van esve ez a nő, mert már kiszeretett a férjéből és már a gyereket se tartja a sajátjának?? AZONNAL KÖLTÖZZ EL! Előbb utóbb úgyis elköltözöl, ne pazarold el az időd és várd meg míg a gyereked felnő és eséjtelen lenne helyre tenni a fejét. Jó lenne ha írnád mi történt, de ha még nem költöztél el akkor ne is írj semmit mert reménytelen eset vagy.. Vegyél erőt magadon, bármennyire is nehéz.

2016. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"A gyermek az enyém."


A ferjed nem vett reszt a megcsinalasban? Elozo hazassagbol valo? Mert akkor semmi joga beleszolni.

2016. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!