Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék idén a páromnak...

Mit adhatnék idén a páromnak húsvétkor?

Figyelt kérdés
Legelső alkalommal mikor páromként jött hozzánk húsvétkor egy hatalmas csokitojással (Heidi) viszonoztam a locsolóversikéjét, és magát a locsolkodást. Nagyon örült neki, kicsit olyan volt az egész mint annakidején gyerekkorunkban :) Idén ismét eszembe jutott a dolog, most vagyunk friss jegyesek, még nem lakunk együtt. Szeretnék most is valami húsvéti dologgal kedveskedni, mi legyen az?
2010. márc. 26. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Heidl-t ismerek csoki márkában. A hagyományos belga csokit. A Heidi milyen?
2010. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tavaly a páromnak egy nagy Milka tojást, egy Kinder tojást és egy plüss kacsát vettem. Ezekhez még vettem egy kosarat és műfűvet, és egy húsvéti csomag lett belőle. Most is valami ilyet fogok. Eddig még csak egy húsvéti édességes házikót vettem neki, de még kellesz valami a csomagba.
2010. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

21:59

A Heidi csoki nagyon finom. Bizonyára láttál már ilyet (mondjuk ez nem a húsvéti tojás, arról nem találtam képet)

[link]

[link]

2010. márc. 27. 03:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!