Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék idén a páromnak...

Mit adhatnék idén a páromnak húsvétkor?

Figyelt kérdés
Legelső alkalommal mikor páromként jött hozzánk húsvétkor egy hatalmas csokitojással (Heidi) viszonoztam a locsolóversikéjét, és magát a locsolkodást. Nagyon örült neki, kicsit olyan volt az egész mint annakidején gyerekkorunkban :) Idén ismét eszembe jutott a dolog, most vagyunk friss jegyesek, még nem lakunk együtt. Szeretnék most is valami húsvéti dologgal kedveskedni, mi legyen az?
2010. márc. 26. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Vágd pofán...,biztos meg fog lepődni!:D
2010. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy jó minőségű nagy csokitojás vagy nyúl pl Lindt, vagy After Eight.. Végül is azért húsvétkor nem ajándékozás van, az nem annak az ünnepe..
2010. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ne haragudj, de miért nem jó a csoki tojás, festett tojás vagy valami? A húsvét erről szól, ne csináljunk már ebből is, "úristen milyen ajándékot vegyek neki ünnepet". Részemről azt is utálom, hogy a mikulásból is ezt csinálták. Tök jó volt, mikor volt csoki, virgács, gyümölcs, mogyoró meg ilyenek, erre mostmár arra is pénzt várnak a kölkök meg ajándékot. Gondolom az is így kezdődött.
2010. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sem olyan ajándékra gondoltam amit máskor kap. Most adott a barátnőm egy jó ötletet: egy pici kosárkába tegyek egy csokinyuszit, pár kis csokitojást egy átlátszó fóliával kössem át és kész is :) Nem ugyanaz mint legelőször mégis húvétias, és örülni fog. Ha van valakinek még valami jó ötlete segítsen, hadd legyen sok opció amikor választani kell :)
2010. márc. 26. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszer anyukám ezt találta ki:

Eldugta a csokikat különböző helyekre, majd lapokra rajzos-írásos rejtvényeket írt, ami alapján meg lehetett találni az eldugott csokikat. Mókás és kreatív volt.

2010. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fess be egy tojást sötétkékre (királykékre), és húzz rá fehér csipkét, majd a tetejét, ahol vége az anyagnak, kösd meg fehér szaténszalaggal masnira (mintha egy pici csipkezsákba tennéd a tojást).

Előtte fújd ki, hogy minél tovább díszíthesse a lakását:)

Szerintem ez egyedi, kreatív, és személyesebb, mint egy csoki amit csak megveszel, mert ezzel "melóznod" kell, általában az ilyesmit jobban értékelik az emberek (nem csak a fiúk):)

2010. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én minden évben festek a páromnak egy tojást. Az első egy bordó fekete volt és bele volt írva a neve, a következő évben sötét kékre festettem és volt ilyen kis pici szív alakú világosabb kék matricáim és azzal ragasztottam tele nagyon jól nézett ki, tavaly pedig olyat csináltam hogy hagyományosan hagyma héjával bordóra festettem a tojást egy másik tojás héját pedig nagyon apró darabokra törtem és a bordóra festett tojásra ragasztóval szívet formáltam meghempergettem az összetört tojásban és nagyon egyedi lett. Minden évben már alig várja, hogy miylet találok ki. Persze kap csoki tojást is meg szoktam készíteni sütit. De imádja a saját készítésű tojáskáimat!
2010. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmmm, nagyon eredeti ötletek :) Az egyedi tojásfestéssel azt hiszem megpróbálkozom majd :)
2010. márc. 26. 15:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nnnnyuszit ;-)
2010. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha szereti az édes dolgokat, süss neki egy tojás, vagy nyúl alakú tortát!
2010. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!