Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom túl tenni magam...

Hogyan tudom túl tenni magam rajta?

Figyelt kérdés

15 hetes terhes vagyok és vasárnap a férjem elment külföldre dolgozni és csak júliusban jön haza legközelebb. de muszáj mennie tudom mert ott van a munkája és itthon nem sikerült találni semmit amiből meg is lehetne élni.tudom hogy muszáj elfogadni ha megakarunk élni de most valahogy nem tudom elfogadni olyan könnyen...tavaly is kint volt de akkor nem voltam terhes de akkor is hiányzott nagyon de feldolgoztam de most nem akar sikerülni.

valaki aki esetleg hasonló helyzetben van vagy csak tud segíteni ha írna pár biztató szót vagy valamit hogy beletörődjek mert egyedül nem megy.minden nap sírdogálok mert nem mertek egy nagyot sírni nehogy baj legyen a babával.úgy érzem nem fogom tudni elviselni ezt a helyzetet pedig muszáj.

valaki segítene nekem pár szóval ? talán ha így ki tudom beszélni az segít...nem tudom már mit csináljak.

köszönöm


2010. márc. 25. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
melyik városban élsz? lehet könnyebben tudnánk segíteni:-)
2010. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat....sokat segítettek,fölég hogy rajtam kívül mások is vannak így és mások is túlélik és én is túl fogom.

köszönöm

2010. márc. 26. 17:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Én, ha nehéz helyzetben vagyok, ezt hajtogatom magamban: "Nem lehetek más, csak boldog". Ez szokott nekem segíteni. addig mondom, míg tényleg felvidámodok.
2010. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
aranyos ötlet :D kiprobálom
2010. márc. 26. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!