Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom túl tenni magam...

Hogyan tudom túl tenni magam rajta?

Figyelt kérdés

15 hetes terhes vagyok és vasárnap a férjem elment külföldre dolgozni és csak júliusban jön haza legközelebb. de muszáj mennie tudom mert ott van a munkája és itthon nem sikerült találni semmit amiből meg is lehetne élni.tudom hogy muszáj elfogadni ha megakarunk élni de most valahogy nem tudom elfogadni olyan könnyen...tavaly is kint volt de akkor nem voltam terhes de akkor is hiányzott nagyon de feldolgoztam de most nem akar sikerülni.

valaki aki esetleg hasonló helyzetben van vagy csak tud segíteni ha írna pár biztató szót vagy valamit hogy beletörődjek mert egyedül nem megy.minden nap sírdogálok mert nem mertek egy nagyot sírni nehogy baj legyen a babával.úgy érzem nem fogom tudni elviselni ezt a helyzetet pedig muszáj.

valaki segítene nekem pár szóval ? talán ha így ki tudom beszélni az segít...nem tudom már mit csináljak.

köszönöm


2010. márc. 25. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Találkozz abban az időben sokat a barátnőiddel, menjetek el mozizni, sétálni :)

Ha gondolod, írj, öntsd ki a lelked, szívesen meghallgatlak és segítek ha tudok:)

17/L

2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál...ezzel a barátnős csavargós dologgal csak annyi gond van sajnos hogy soha életemben nem voltam nagy csavargós barátnövel elmászkálós.inkább olyan otthon ülős.persze van barátnőm csak sajna egyáltalán nem szeretem.de azt hiszem halhatni fogok rád és feladom a szokásaimat annak érdekében hogy egyszerűbben viseljem.igazad van.azt hiszem holnap írok neked privit de ma már fáradt vagyok meg próbálok pihenni.
2010. márc. 25. 21:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szóval nem vagyok egyedül.Az enyém hétvégén megy, még nem tudjuk mikor tud hazajönni.Én 11 hetes vagyok:)Ha gondolod írj:))

2010. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok csavargós tipus,ezért majd ha lesz kedved tényleg írhatsz.2-ik.
2010. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ez az én kérdésem.még mindig 2-ik:))))))))))))Már nem zavarlak ma:))
2010. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

HA otthon is maradsz olvass sokat, netezz, nézz tvt, akármit csak foglald le magad rendezz babaszobát :) És próbálj tényleg kimozdulni, lehet hogy jól is fog esni !

Gratulálok a babához :))

2010. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia!

mikor az elso gyerekemet vartam 3 honapos terhesen nekem kellet viszajojjek kulfoldre raadasul oceantulra,hogy sponzoraljam minnel hamarabb a ferjemet,es mi nem tudtuk azt hogy mikor talalkozunk stb(a ferjem magyarorszagon maradt) borzaszto volt ez enyhe kifejezes ra, 8 honapba telt mire kitudott utannunk jonni addig a lanyom 2 honapos volt szoval a terhesegembol a szulesbol semmit nem latott joforman csak kameran az msn en hogy mekkorat not a hasam de erezni ahogy mozog meg latni ahogy vilagra jon nem:(

ugyhogy at tudom erezni amit most erzel:( fel a fejjel csak eltelik az a par honap tudom konnyu mondanom de foglald el magad es elrepul az az ido!!

2010. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem igen.
2010. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló: ha nem látszik a privát email címed, nehezen fog tudni neked írni a kismama.:(

Kedves kérdező: csinálj olyan dolgokat, amiket már régen tervezel, vagy szeretnél. Egy múzeum, egy színház, naponta séta jó levegőn. Menj kismamatornára, kozmetikushoz, fodrászhoz. Rámold át a szekrényt, selejtezd a ruhákat. Szóval foglald le magad. Tereld el a gondolataidat arról, hogy még mennyi ideig nem találkozhattok. Ne rágódj ezen, gyorsabban fog telni az idő.

2010. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszi, beállítottam:)
2010. márc. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!