Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem vagy nem? :S

Jól tettem vagy nem? :S

Figyelt kérdés

Az a helyzet az egyik barátomat zsarolták a cigányok 5-6an. 40ezer forintot vettek eltöle meg még különféle értékes dolgokat.Zsarolták hogyha nemteszi meg igy elvágják a nyakát meg ugy... Én ezt megtudtam és egyböl szoltam az egyik ismerösömnek aki rendör és egyböl cselekedett. Azóta nemvagyunk valami jóba. Nemtudom mi a baja. Voltunk már rendörségenis.



Szereintetek hagynom kellett volna? soha nem bocsájtottam volna meg magamnak ha valamit csinálnak vele a cigányok és én erröl mindvégig tudtam.

Am 13 évesek vagyunk.


2010. márc. 25. 19:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Lehet hogy volt benne valami drogos ügy is:S

Igazából óvodás korunk óta ismerjük egymást, nem érdekel ha megsértödik csak legyen olyan mint régen volt, és hagyja el ezeket a cigányokat.

2010. márc. 25. 20:28
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A "barátod" a szülei pénzét, értékeit lopta ki? Mert akkor vár még rá egy elszámolás. Vagy üzletelt valamivel? Akkor meg nem is igazi barát, mert nem köti a titkos dolgait az orrodra. Korábban azt mondtam volna, bejelentést teszek a rendőrségen. Ma már ebben nem vagyok olyan biztos, hogy van értelme. Bátrabb voltál, mint én lettem volna.
2010. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem lopta a cuccokat otthonról,igazából olyan értékes dolgokra gondoltam amiket neki vettek márkás cuccok és azokat is adta nekik.


Szerintem is titkol valamit,de én már nemtudok mitcsinálni ha nemmondja el akk nemmondja el...Remélem segítettem neki azzal hogy elmondtam zt az egészet:S

2010. márc. 25. 20:43
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, csak a barátodat nem értem, első lett volna, hogy szól a szüleinek a dologról és nekik kellett volna intézkedni. Félelmetes, hogy ilyenek vannak és a gyerekek így beletörődnek ezekbe a dolgokba szó nélkül! Istenem milyen tutyimutyi felnőttek lesznek itt!
2010. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1. nem tudod mivel zsarolták. biztos valami olyan dologgal amit nem akart hogy kiderüljön, és lehet hogy rosszabbul fog így járni, mert ezután a zsarolók biztos nem fogják tartani a szájukat. :) ezért dühös rád.


Ha zsarolják, az az ő dolga. Ha neki fáj hogy mennyi mindent kell kipengetnie, az is az ő dolga. Ha segítséget akar, akkor szól. Neked inkább azt kellett volna megtudnod hogy mivel zsarolják, és ahhoz képest rábeszélni valamiféle megoldásra. lehet hogy tényleg nagyot fog bukni a haverod, ha kiderülnek a piszkos dolgai.

2010. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
szerintem jól cselekedtél, ha a barátod nem érti meg az az ő baja, ha igaz barát akkor meg fog békélni
2010. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Volt gárdistáknak kell szólni nem a rendőröknek mert ők vagy nem csinálnak semmit/szarnak az egészbe vagy egyszerűen nem tudnak semmit csinálni! :)
2010. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nagyon jól tetted!!!

a barátodat meg tojd le,ha ilyen veled!

2010. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jol tetted, hogy szoltal foleg, hogy meg csak 13 evesek vagytok. Lehet, hogy azert haragszik rad, mert igy valami otthon kiderult rola vagy akarmi. De te a legjobbat tetted, hisz ebbol nagyobb baj is lehetett volna. Legalabb most mar tudja 1 felnott, hogy gond van, gondolom, oda fog jobban figyelni.
2010. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!