Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem vagy nem? :S

Jól tettem vagy nem? :S

Figyelt kérdés

Az a helyzet az egyik barátomat zsarolták a cigányok 5-6an. 40ezer forintot vettek eltöle meg még különféle értékes dolgokat.Zsarolták hogyha nemteszi meg igy elvágják a nyakát meg ugy... Én ezt megtudtam és egyböl szoltam az egyik ismerösömnek aki rendör és egyböl cselekedett. Azóta nemvagyunk valami jóba. Nemtudom mi a baja. Voltunk már rendörségenis.



Szereintetek hagynom kellett volna? soha nem bocsájtottam volna meg magamnak ha valamit csinálnak vele a cigányok és én erröl mindvégig tudtam.

Am 13 évesek vagyunk.


2010. márc. 25. 19:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibák miatt,csak félek hogy énis belekeveredek ezekbe a cigányos ügyekbe:S
2010. márc. 25. 19:23
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát reméljük nem lesz se Neki,se Neked komolyabb bajod. Szörnyű,h ilyen megeshet. Szerintem jól cselekedtél, de remélem a rendőrök majd tesznek is ellenük...
2010. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

háát nem kell máskor belekeveredned szép dolog meg minden de annyi csunyát hall az ember!

amugy a romák egy kicsit szeretnek eszközöket hallani és az ellen nem tudsz majd tenni ha negyvenen mennek a házatokhoz!Vagyis mi felénk ilyenek a cigik

2010. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
jó vastag lehet a barátod ha csak úgy kipenget 40 ezret :D
2010. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát másfél éve zsarolták..és igy kb heti rendszerességel.. ugyhogy..
2010. márc. 25. 19:33
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel az egésszel csak az a baj, hogy más helyett léptél és a balhét neki kell elvinni. Azok az illetők nem téged fognak szarrá verni, hanem őt. Felnőtt ember hadd döntse már el, hogy mikor és kit akar feljelenteni.
2010. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
13évesen nem igazán felnőtt ember:)
2010. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen cselekedtél...
2010. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már öreg vagyok, de én is így tettem volna a helyedben. Duplán jól döntöttél.

Nekem az a érzésem, a barátod eltúlozta a történetet, ezért haragszik. Lehet, hogy számon kérik a túlzást. Ha így van, megtanulja, hogy igazat beszéljen.

2010. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mivel tudták zsarolni.Mert ha előtte tőlük vett drogot,akkor nem szóltam volna.De ha "csak "ennyivel-torok-akkor persze, hogy szólni KELL!!!
2010. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!