Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jól tettem? Meg fog utálni?

Nem jól tettem? Meg fog utálni?

Figyelt kérdés
Anyum ma éjszaka 50db nyugtatót vett be, ugye öngyilkossági szándékkal mert apummal van problémája. Ugye rögtön értesítve lett a mentő, mondtam neki hogy még én is itt vagyok neki, erre azt válaszolta "félkómában" hogy "Én már nem nézek senkit fiam.." Nem lesz ebből "bajom" az ő részéről hogy ezt megtettem?
2011. szept. 4. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted, es ha rendbe jon, nem fog utalni. Most csak "osszedolt" a vilag benne - amikor kijon majd a korhazbol, nem fog utalni. Csak ti szeressetek ot nagyon - es ha muszaj, es nincs mas megoldas, akkor segits abban neki, hogy elvaljon apudtol. Nagyon-nagyon sok mulik most rajtatok, segitsetek neki. Melyik varosban/kornyeken eltek? Te hany eves vagy? Van testvered? Nagyszulok? Es mi a gond apuddal, iszik vagy nozik? Irj, ha szeretnel...
2011. szept. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Martfűn lakunk, Jász-Nagykun-Szolnok megye. 19éves vagyok, van egy nővérem aki Pesten él, a bátyám pedig itt Martfűn de ugye külön. Nem alkohol, és nem is nő probléma miatt, hanem hogy nem csinálja meg az itthoni munkákat, hanem mindig az ő úgymond anyukájáékhoz jár segíteni. Ezen kívül még vannak problémák, pénzbeli (bár ez már kezd megoldódni.), és egyéb ilyen "apró" összeveszéses dolgok.


Hétfőn pedig mennem kellene a "suliba", most kezdtem a 2éves képzést, nem tudom mennyire néznék jó szemmel ha nem mennék be, mert hát.. valljuk be, kétlem, hogy oda tudnék figyelni, vagy lenne hangulatom új emberekhez most.....

2011. szept. 4. 06:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajjjj, nem konnyu akkor most. De biztos vagyok abban, hogy 1. anyudat megmentettek, mar kimostak a gyomrat es most siman csak kialussza magat 2. a korhazban kap majd pszichologusi segitseget, es megfelelo gyogyszereket. Amikor hazaengedik majd, akkor probaljatok megoldani, hogy valaki mindig legyen vele - vagy legalabbis orankent valaki ranezzen-ratelefonaljon, figyeljen ra. 3. Tovabbra is biztos, hogy szeretni fog majd, valahogyan ra kellene vezetni, hogy apud ettol nem fog megvaltozni, aki x evesen felnotten ilyen, az mar nem fogja cserelni a magatartasat-szokasait (en speciel azt szoktam mondani, hogy kutyabol nem lesz szalonna - de en konnyen vagyok, mas a helyzetem) 4. azert en elgondolkodnek azon, hogy apud miert van allandoan az anyukajanal, es nem veletek (es egyaltalan, tenyleg ott van???)

(Aaaaaaa, en valas-parti vagyok, ezert bocsanatot kerek. Nekem is meg volt a sajat gondjaim anno a szuleimmel)

Viszont tovabbra is azt mondom, hogy anyud szeretni fog, nem utalni - de most korhazi es pszichologiai segitsegre van szuksege.

Tul messze elsz, igy nem tudok szemelyesen segiteni, de ha szeretnel, irj, szivesen beszelgetek.

2011. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig meg lehet változni,ha Akarja az ember!

A mi példánk:nagy házassági traumán estem át tavaly,és csak azért NEM lettem öngyilkos,mert a drága kis nőcske azt"ajánlotta" kössem fel magam,és minden problémám megoldódik...

Hát,nem tettem meg neki ezt a szívességet!!!

A problémákat rendeztük, és megváltoztunk,változtattunk, sok mindenen.

Sokszor nagy dolgoknak kell ahhoz történnie,hogy változzon az ember.

Ha még szeretik egymást valahol mélyen,apukád fog változtatni a viselkedésén,anyukádért...

Pozitív gondolkodás!Bízz benne,hogy már csak jobb jöhet!

2011. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előbbi vagyok,

Nem fog megutálni, sőt,egyszer majd hálás lesz,hogy megmentetted az életét!

de előtte még a depresszió s korszakában,lehet,hogy nem ezt érzi majd,de ez természetes!

2011. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elso ket valaszolo vagyok, remelem, lesz jo hired anyudrol, es pihenj te is, semmi szukseg arra, hogy kimerulj. Es igen, hetfon menj suliba, mert nem adhatod fel a tanulast. Nagyon messze vagy, igy nem tudok segiteni, de, ha szeretnel, irhatsz privit. Most mennem kell, mar csak delutan-este leszek gepkozelben (dolgozom) Jobbulast anyudnak!
2011. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!