Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen idétlen?...

Hogy lehetek ilyen idétlen? Valaki hasonló? Valami tanács?

Figyelt kérdés

idén lesz 3 éve, hogy együtt vagyok a párommal. Tiszta paranoias vagyok, olyan dolgokat tudok bemagyarázni, hogy az nem emberi...A párom rokonaival, szüleivel kapcsolatosan. Pl. akármikor bármilyen körülmények közt belemagyarázok a történetbe valami olyant ami tuti, hogy nekem nem jó. Pl hogy ezért ezért nem szeretnek a szülei, vagy most "biztos azt gondolják rólam, hogy" "azért csinálják, hogy" "biztos azért mondták mert..." szóval kerekítgetem a sztorikat. Aztán ha meghívnak valahova akkor már előre arra gondolok, hogy "biztos meghivtak h a páromat meg ne bántsák, de ki tudja mekkora kolonc vagyok, csak nem mondják"

Én nem akarok fölösleges lenni, megfelelni szeretnék és azt , hogy elfogadjanak. De ameddig "bemagyarázósat" játszom nem tudom mi lesz...Tényleg kedvesek, aranyosak velem a rokonok, csak mindig arra gondolok, hogy "mi van ha..."

Nem tudom mennyire érthető amit írtam...

2o-L


2010. márc. 24. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Amire gondolsz azt vonzod be!

Úgyhogy nagyon gyorsan kezd el átprogramozni magad. ha észreveszik rajtad ezt a feszültséget, akkor azt fogják hinni neked van bajod velük és ugye ezt nem akarod?!

2010. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem párszor már elküldtek melegebb éghajlatra, pedig nem csináltam semmit, közben meg állítják, hogy szeretnek és a mondatoknak nincs mögöttes tartalma. Hát én ezt már nem tudom elhinni. Reméljük, nálad tényleg nincs.
2010. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is van ilyesmi beképzeléseim, csak nekem álltalában amikor egyedül vagyok és valamin gondolkodok azokhoz beképzelem a dolgokat. De ezet pár másodpercmulva elhessegetem. Probálj meg lazulni, ne légy ennyire görcsös. Lemerném fogadni hogy félénk, visszahuzódó vagy. A pároddal beszéltél erröl? Vagy aki lát ilyenkor, azzal beszéltél? Mert megkéne kérdezned valakit mi a véleménye erröl. Akár a párodat.
2010. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha őszinték és meghívnak, nyugodtan elfogadhatod. ha csak udvariasságból és nem őszintén, akkor meg azért is .... :)


különben tényleg lazíts. "te úgy gondolod, hogy ők úgy gondolják... " ez azt jelenti, h a saját gondolatod akadályoz.

ne foglalkozz azzal, hogy a másik vajon mit gondolhat. he érdekel, akkor kérdezed meg :)

2010. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

:D

Igazatok van:) el is hessegettem minden rossz gondolatot:D szép leszek kedves és mosolygós:P

Visszahúzódó nem vagyok, csak ha a párom családjáról van szó:P Ez nálam betegség:P amit pár éve próbálok kinőni. Van időszak mikor sikerül:)

2010. márc. 25. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!