Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen idétlen?...

Hogy lehetek ilyen idétlen? Valaki hasonló? Valami tanács?

Figyelt kérdés

idén lesz 3 éve, hogy együtt vagyok a párommal. Tiszta paranoias vagyok, olyan dolgokat tudok bemagyarázni, hogy az nem emberi...A párom rokonaival, szüleivel kapcsolatosan. Pl. akármikor bármilyen körülmények közt belemagyarázok a történetbe valami olyant ami tuti, hogy nekem nem jó. Pl hogy ezért ezért nem szeretnek a szülei, vagy most "biztos azt gondolják rólam, hogy" "azért csinálják, hogy" "biztos azért mondták mert..." szóval kerekítgetem a sztorikat. Aztán ha meghívnak valahova akkor már előre arra gondolok, hogy "biztos meghivtak h a páromat meg ne bántsák, de ki tudja mekkora kolonc vagyok, csak nem mondják"

Én nem akarok fölösleges lenni, megfelelni szeretnék és azt , hogy elfogadjanak. De ameddig "bemagyarázósat" játszom nem tudom mi lesz...Tényleg kedvesek, aranyosak velem a rokonok, csak mindig arra gondolok, hogy "mi van ha..."

Nem tudom mennyire érthető amit írtam...

2o-L


2010. márc. 24. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
EMO-s vagy, meg tini a gondolkodásod, majd elmúlik.
2010. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
22:o3 Te beteg vagy...
2010. márc. 24. 22:09
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

-Doktor úr. Kérem segítsen. Kisebbségi komplexusom van.

-Magának nincs baja. Maga valóban kisebb rendű...

2010. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na jól van köszi a válaszokat többen ne is írjatok, ha csak ennyi telik Tőletek. Nem értitek a problémámat. Egyáltalán nincs kisebbségi komplexusom, és gyerekes gondolkozásom, sőt a személyiségemmel sincs semmi dific. Magyaroszág Hál Istennek tele van segítőkész jóindulatú emberekkel! olyanokkal mint Ti.

Köszi:)

szép estét nektek

2010. márc. 24. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Önbizalomhiány. Légy laza. :)
2010. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

-Doktor úr, úgy érzem, engem semmibe se néznek,segítsen!

-Érdekes... Kérem a következőt !

2010. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szia! én is így voltam. aztán egyik nap az apósom kitálalt. remélem, a te félelmednek nincs alapja...
2010. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsóval hasonló módon jártam csak engem a hátam mögött fúrnak évek után is a szemembe meg csak a szépet.Biztos nincs baj nálad ,csak önbizalom hiány
2010. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet h nem paranoia. Lehet hogy valóság alapja van, ha szereted a párod kérd meg h kérdezze meg a szüleit mit gondolnak rólad, úgyis látni fogja a tekintetükön, hagjukon az igazságot.

Ne akarj megfelelni főleg ne az anyós após jelöltnek. Neked a pároddal kell lenned az a ti dimenziótok, a szülők meg eg y

másik. Úgy látom valami miatt gyanakodsz, valami nem tetszik hát járj a végére. A nőknek általába van megérzésük, lehet hogy igazat érzel. Ezt csak úgy tudhatod meg ha kideríted. Addig ott a képzelgés.

2010. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen:)

A páromtól kérdeztem, szerinte túlreagálok dolgokat és túl görcsös vagyok...ami lehet, hogy így van...ezen kellene változtatni...

2010. márc. 25. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!