Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én "fordítok hátat" a...

Csak én "fordítok hátat" a szerelemnek? 20/F

Figyelt kérdés
Mindig reménytelenül "talál meg" sajnos, én meg szenvedek, úgy gondolom jobb elkerülni. Hülye gondolkodás mód ez szerinted?
2010. márc. 24. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,hülye gondolkodásmód,de sajnos én is itt tartok..
2010. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy csónakban evezünk?
2010. márc. 24. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyasmi.Mindenki azzal fárasztja az agyamat,hogy "jajháttemégolyanfiatalolyanszépolyanokos" vagy,hagyjanak már békén,tudom én,hogy olyan kapcsolat,amilyenre én vágyom nem létezhet... :)
2010. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak Te,pont most estem bele egy ugyanilyen helyzetbe megint.:) Szar dolog. 18/L
2010. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D háááááááááááááát ez azért ennyire nem egyszerű...tudjátok a nótában is úgy van "aki keres, az nem talál"
2010. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem is kerestem,mégis találtam,csak aztán valahogy mégsem sült ki belőle semmi..ez a szar:D előző előtti voltam
2010. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem bejött:)) nem kerestem mégis találtam:D akkor most mi van ? :P
2010. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem.énis mindig reménytelenül leszek szerelmes.:(

L/16

2010. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy hülye. Olyan ember nincs akivel sosem történt csalódás. Aki még egy egész normális életet sem bír, normális mértékű csalódásokkal azzal baj van... Hát még ha komolyabb gondjai lennének! Egyszer úgyis megtalál egy rendes szerelem ha hagyod.

18L

2010. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is mindig olyan srácokkal találkoztam, aki nem volt érdemes semmire. A férjem úgy jött, hogy nem is kerestük egymást, 1,5 évig együtt dolgoztunk, eszünkbe nem jutott volna, aztán derült égből villámcsapás, két hét múlva összeköltözés, azóta együttélés, házasság, imádat!

Nekem Ő a nagy Ő, már nem is tudnék nélküle élni, úgyhogy csak TÜRELEM!!! Majd jön a nagy szerelem magától!! Ne várjátok, ne keressétek, úgysem rendelésre jön. :)

27éves feleség :)

2010. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!