Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik csak a...

Azok a nők, akik csak a gyerekvállalás kedvéért (mindegy, csak nadrág legyen rajta alapon) mentek férjhez, hogyan élik meg, ha a gyerekek felnőnek?

Figyelt kérdés
Mert a gyerek sem fogja örökké kitölteni az egész életüket. Pár év után ott maradnak a férjükkel, akinek eredetileg csak a tenyészbika szerepét szánták...
2010. márc. 24. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen marhaságot hogy találsz ki?? Ilyen létezik? Nincs ilyen ismerősöm, de amúgy mire felnő a gyerek még azt is megutálhatod, akit addig szerettél, na és akkor mi van? Ugyan ott vagy!
2010. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mimcsii ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ilyen létezik....:S
2010. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők.Ugyanúgy nem tudják elviselni a gyerektől való elszakadást,mint azok,akik elválnak és egyedül nevelik a gyereket.
2010. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy vannak, az ilyenekből van a válás.

Amíg nincs gyerek el tudja viselni a pasit, de amikor már van gyerek és kicsit ingerlékenyebb a nő akkor már nem....

2010. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők többsége nem megy férjhez, csak teherbe ejteti magát, és inkább vállalja az egyedül állóságot. Aztán megbékélnek a világgal, vagy lesz párjuk. vagy nem, de a gyerekükkel foglalkoznak, meg késöbb az unokákkal.
2010. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anyukám így ment férjhez. Csalódott egy pasiban, az apukámba nem volt szerelmes, de szimpatikus volt neki, ráadásul látta rajta, hogy mennyire jó ember, és már családot is nagyon szeretett volna. Most már felnőtt vagyok, és örülök, hogy így döntött, mert nagyon jó kis pár lett belőlük (nem mellesleg így én is a világon lehetek:)). Megismerték, megszerették egymást, és azóta is mindig mindenben összetartanak.
2010. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ilyen létezik? Nincs ilyen ismerősöm..."


Örülj neki!

2010. márc. 24. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon kevés az olyan nő, aki egy "tenyészbikát" választ, hiszen a gyermekét nemcsak nemzeni kell, hanem fel is kell nevelni. Aki mégis erre utazik, az meg is érdemli, hogy ott maradjon egy számára idegenné vált férfivel.
2010. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy van ilyen! Utolsó, szerintem meg pont hogy több van, mert a nők úgy be tudnak kattanni a hormonoktól amikor gyereket akarnak hogy nem riassza őket vissza semmi még a józan ész sem.

Akiket én ismerek azoknál mind válás lett. De szerintem ahhoz hogy valaki nehezen élje meg az elszakadást nem kell ilyen legyen. Elég ha túl ősanyás, mindent feláldoz a gyerekért, kiszolgálja, nem törődik mással, aztán ha felnő akkor nem lesz semmi dolga mert mindent feladott.

2010. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg van ilyen.


Én inkább meghalok teljesen egyedül, mint hogy ilyet tegyek. Milyen mgalázó ez már a másik ember számára!


20/L

2010. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!