Nincs nicspéter kérdése:

Lelki serelmem van?

Figyelt kérdés

16F.

Eletemrol szeretnek irni, mert kivancsi vagyok masok velemenyere.


Kezdjuk az elejen. Kiskoromba rengeteget voltam a haverjaimmal, reggeltol keso estig. Ilyenkor voltam olyan 5-6 eves. Boldog, mosolygos fiu voltam, csak eltem tenyleged tudattal. Tudtam, hogy mi tortenik korulottem. Rettentoen magas intelligenciam volt(erre meg visszaterek), bar volt ra pelda, hogy loptam (ekkor meg csak csokikat.) Edes apam kulfoldon dolgozott, az anyámat meg nem foglalkoztatta mivan velem. Jott az iskola... Nem tanultak velem, emiatt gyengebb lett a tanulasi keszsegem. Vertem az osztalytarsaim. Nem tanitottak meg semmire a szuleim, hogy nem szabad. Ez igy ment ahogy leirtam egészen 10 eves koromig. Ugye megtanultam olvasni. Anyum internetezett egesznap. Pasikkal chatelgetett, hogy milyen jo lenne dugni egyet (egyszerre tobbel). Webkamerat vett,mikrofont, draga fenykepezot amivel kuldhet magarol kepeket(igen, intimet).abbol a penzbol, amit apam hazakuldott, hogy meglegyrnek az anyagiak. Ezt mind felrudtam fogni. Tobbszor is megcsalta apam a szemem elott es fenyegetett, hogy ne mondjam el. Ez igy ment egeszen 10 eves koromig. A boldog mosolygos fiubol depresszios, agressziv, stresszes gyerek lett. Apam elkuldte anyamat. Megvaltozott a hulye kis gyerek, es felkellet nonie az elethez. Brutalisan megkomolyodtam, ugy gondoltam nem ernrk fel a kortarsaim az en intelligenciamhoz, ezert nem foglalkoztam veluk, es minden barátomat leszartam. Evekig nem mosolyogtam, nem nevettem, egyedul voltam. Elottem allt a valas, a szulok csataja. Ilyenkor a gyereket viseli meg a legjobban. Apám mellet dontottem, annak ellenere hogy alig lattam ot. pszichiatriara jart apam, en pszichológushoz. Gyogyszerezi magat a stressz miatt, mert anyam tönkretette lelkileg. Nem volt semmilyen hattet mögöttem soha. Magamat kellet nevelnem. Azota jokialassu, intelligens, komoly vagyok. Az emberek felneznek ram.

Apam ha hozzam szolt, akkor is csak bantott, hogy milyen idiota gyerek vagyok(a semmiert). Ami penzt kaptam, odaadtam neki, hogy ne dolgozzon annyit, es legyen velem. Visszahuzodo voltam, alomvilagban eltem. Ha barmit akartam tole, hogy focizzunk vagy akarmi, neki nem volt kedve. A serdulo koromat, magamba zarkozva toltottem, egyedul. Senkiben nem biztam. Hozzateszem, hogy semmi fajdalmat nem ereztem soha anyamfele, se edesapam fele. Eljutottam arra a pontra, hogy nem erdekel semmi.

Bantott mindenki, hozom vagtak, hogy azert vagyok ilyen mert nincsenek szuleid. Nem artottam senkinek, elkezdtem edzeni, a sportnak eltem. Hamar tiszteletet szereztem magamnak, ami novelte az onbizalmam, es kezdtem talpra allni. Idokozbe baratnom van, akinek hasonlo az elete. Masfeleve egyutt vagyunk. (kiskoromota ismerem)

Egyutt sikerult kimasznunk a deoressziobol, bar bennem nyomot hagyott.

Azota max aludni megyek haza, mindig vele vagyok. apammal probaltam beszelni, en leptem az ugyben, annak ellenere hogy van koztunk 24 ev. Momdta, hogy valtoztat stb. Nem sikerult neki. Bar engem nem erdekel. amiota baratnommel vagyok, ujra mosolygok, boldog vagyok. Ha nelkule kell lennem idegbeteg vagyok, olyan szinten, hogy 3x veresre vertem az oklom (ebbol 2x eltortem tobb butykom is), szimplan azert mert apam flegman szolt hozzam.De, mintmar mondtam, baratnom ota ez valtozott. Viszont neha meg elojon teljesen magatul a depresszió, a stressz, onbizalom hiany.

Diohejban ennyi.


Nalam okosabb emberek valaszat varom, hogy mit kene tennem. Amit tudni erdemes rolam a kerdeshez kapcsolodan:

-magas intelligencia, jo kinezet.

-10 evesen kiprobaltam a drogokat.

-utálok minden tudatmodosito szart.

-rendszeres sport

- Nem szeretek tarsasagban lenni

- Duhrohamokra hajlamos vagyok.



2015. dec. 26. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi szánalmas faszit, mint itt a gyk-n... :D
2015. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még pár év és kinősz a dackorszakból, addig tanuljál.
2015. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Járj továbbra is pszichológushoz, hogy segítsen feldolgozni a gyerekkorod. Sportolj. Igyekezz kibékülni magaddal, és ne a barátnőd legyen az egyetlen az életedben ami boldoggá tesz, mert az nagy kockázat. Ne drogozz!!! Tanulj. Tedd sínre az életed, barátkozz. Nincs más családtagod akihez fordulhatsz, akihez kötődhetsz?
2015. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj kicsi drágám, ha olyan magas lenne az intelligenciád, akkor a helyesírásod is jó lenne és fogalmazni is tudnál.

Ja és legfőképpen nem kérkednél vele.

Neked annyi a bajod, hogy nem kaptál párszor egy kis ruha-gyurit, amikor hisztizél.

2015. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beképzelt vagy egy hangyányit és ahogy az előző is írta, ha nagy intelligenciád lenne, tudnál helyesen írni és nem kérkednél vele.

Nem volt könnyű gyermekkorod, mint nekem sem.De elmesélek valamit.

Ismerek egy srácot.Megtalálta az apját 3 évesen felakasztva.Utána lett egy nevelőapja, aki éveken keresztül minden egyes nap összeverte, a saját bátyja éveken keresztül minden egyes nap megerőzakolta, aztán elhíresztelte az iskolában, hogy a srác meleg.Amíg odajárt, sok-sok évig minden egyes nap baszogatták, megalázták, szarral összekenték a táskáját.Meghalt minden hozzátartozója, akit csak szeretett.Egyszer fel akarta akasztani magát egy padláson, de nem halt meg hanem kiakadt az állkapcsa és ordítozott a kötélen lógva hogy valaki segítsen neki.Volt már zártosztályon is s annyira megbomlott az agya, hogy a halott apjával sakkozott.S ez nem az egész sztori, csak egy RÉSZE amit elmeséltem.

Ezek után is úgy gondolod hogy olyan rossz gyerekkorod volt?

2015. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
A magas intelligenciát így te határoztad/kiáltottad ki magadnak v mérés alapján tudod?
2015. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hármassal egyet értek, bár azokkal nem, akik azt írják, nem magas az intelligenciaszintje. Aki ilyen kívülállón tudja látni az életét 16 éves létére, az intelligensebb lehet a korosztályánál, de azért annyira nem, hogy ezzel kelljen kérkedni. Mindenképpen lelki sérült lehet az, akinek ilyen gyerekkora volt.Mindenekelőtt ne drogozzál, járjál tovább a pszichológushoz, és tanulj, és olvass, és sportolj, valami hasznos dolgot csinálj még az udvarláson kívül. Legyen egy-két barátod, több nem kell, ennyi elég, ha igazi barátok.
2015. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!