Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhat ilyet egy édesanya?

Miért mondhat ilyet egy édesanya?

Figyelt kérdés
Anyukámnak egyetlen lánya vagyok. Ha előjön ismerősi körben a gyerektéma akkor anyukámnak az a meglátása, hogy neki nem kéne gyerek ha még egyszer fiatal lenne!!.Más szülő is gondolkozott már így? Én is édesanya vagyok már de nekem ilyen gondolatok nem jutottak eszembe
2015. dec. 22. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, úgy érzi, valamiröl lemaradt, vagy pedig szerinte a mai társadalomban egy gyereknek csak rossz sorsa lehet, stb. De miért nem kérdezed meg töle, hogy miért gondolja így?
2015. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbanta :-(. Sok oka lehet, de egyik sem te magad vagy, az biztos...
2015. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sokan gondolják így, legfeljebb nem vallják be. Mondjuk anyukádnak se kellene ezt előtted hangoztatni...
2015. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Megkeseredett emberek mondanak ilyeneket. Te jobban ismered, mint mi, tudnod kell, hogy miért tesz ilyen kijelentéseket.
2015. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!