Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettegünk, gyűlöljük, milyen...

Rettegünk, gyűlöljük, milyen karácsonyunk lesz így?

Figyelt kérdés

A volt páromról van szó. Nem hajlandó elköltözni, mert ide van bejelentve. 4 gyermekem van, 2 tőle. Sajnos jogilag nem tudom kitenni csak úgy, hosszú jogi procedúra lesz. De iszik, nem dolgozik, agresszív, sokszor bánt minket fizikailag. A rendőrség tehetetlen. Nem részletezem, egyenlőre el kell viselnünk, pedig nincs tulajdona, sem haszonélvezete. Patt helyzet, de küzdünk.

Hogy lehet így boldogan karácsonyozni? 2 évvel ezelőtt kezdődött. Tavaly még moderálta magát, de már nem tudja az alkohol, drogok, gyógyszerek miatt. Mindenhol tartozik.

Hogy tegyük félre? Nem tudunk máshova menni. Van valami használható tanácsotok? Ne támadjatok kérlek, ki fogom tenni, de ez még sok idő, mert bíróság elé kell vinni az ügyet.


2015. dec. 18. 22:30
1 2 3
 1/22 tetro ***** válasza:
80%

"Nem részletezem, egyenlőre el kell viselnünk, pedig nincs tulajdona, sem haszonélvezete"

Akkor simán ki lehet rakatni. Ki a francot érdekel, hogy nem tud máshová menni? Menjen az utcára. Ehhez nem kell bíróság. Két férfi kell, aki kipakolja, meg egy lakatos aki lecseréli a zárakat.

2015. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Feljelentést kell tenni, és látleletet vetetni!

A rendőrség semmit nem tehet ja te nem lépsz.

Kérj távol tartásit.

2015. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
gyámhatóság segítségét is érdemes igénybe venni. ők a gyermekek érdekeit nézik, és segítenek a nehéz helyzetben levő szülőnek, jegyzőkönyvet is biztos készítenek a fennálló állapotokról, és bíróságon a gyámhatósági vélemény is biztos sokat számít... hogy a bíró látja, hogy a gyámhatóság véleménye alapján is te egy rendes anya vagy, a volt párod meg egy élősködő, lecsúszott tapló...feljelentést is bármikor lehet tenni, ellene, ha megüt, minden esetben testi sértés, főleg ha gyerekeket is veri, 14 éven aluli sértett sérelmére mindig súlyosabb minden... majd a sitten józanodhat... fel kell tényleg jelenteni...
2015. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Ki kell jelenteni a címről.

Egy tanácsom van. CS.S.K.

2015. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
65%
Ha oda van bejelentve, akkor valóban be kell engedni a lakásba !:-( De! Ha nincs tulajdoni joga akkor létezik egy olyan lehetőség, hogy kényszer kijelentés amit a tulaj kezdeményezhet az önkormányzatnàl és akkor a rendőrség tud intézkedni ha be akarna menni a lakásba ;-) kitartást!!!!!!!!
2015. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
68%
Bocsi előző vagyok. Nem önkormányzat hanem okmányiroda.
2015. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Tirael ***** válasza:
0%

Szeretet.


Nos 1x is nem ma kezdődött az ami Jelenleg Már NAGYBA Van.


Vissza kéne Keresni h hol indult el és hogyan.


Mindenre van JÓ MegOldás (is).


(az átlag Hülye persze nem Tudhassa mert hát Nem ezt* Tanulta)


2. Nem vagyok ott így Látatlanba nagyon nehéz megmondani mi van és hogy. Ezt a Dolgot Akkor Elsősorban Ti Éltétek le.

Nektek kell a leginkább Tudni h. hol volna az a Bizonyos Elromlott.


Nézzük Visszafelé.. A Folyamat ált lassan kezdődik (ÁLT!) így Lassan is kell Visszamenni.


VAlójában azt kéne Pótolni ami HIÁNYZIK Mert ATTÓL VANNAK A PÓT SZEREK ÉS CSELEKVÉSEK.


Ha már Durvaság van akkor az azt jelenti h. RÁKOS vagyis (nem egy Mai Fájdalom) mint pl. egy Seb v. Sérülés ami Tovább Kórosodik.


Végül is Nem egy nagy Művészet, de ehhez az "Általános Műveletlenségtől"TÖBB KELL!!!


Amúgy Meg Biblia. (Jah és Nem biztos h az Általánosítot "Szabvány" szerint kéne Olvasnod.


Mindenkinek megvan a MAGA Útja.


És ha nekem nem hiszel akkor ugyan kinek ?!

Mert Kedves Testvérem Én aztán K... -ra megszenvedtem az Életem a MAI Napig. És Hiszed v. SEM Nekem Nem kicsi már az a Bizonyos tapasztalatom h. Tudjam "MI FÁN TEREM a DIÓ"


Ha hiszel nekem és annak a kevés Bölcsességnek ami még Fellelhető Ezen Világan Megpróbálod EZT h. szeretet. De NEM MIND1 Hogyan Építed és Helyezed az Elemeket.


AMÉG ÉL VALAKI ADDIG IGENIS LEHET NEKI SEGÍTENI HA Ő IS AKARJA. Ill. Ha nem akarja kor is lehet valami Közepest Alkotni. És Kitudja a Végén Még Majd Akarja is azt amit Addig NEM. hmmm Mit mondjak még.


Kérdezz meg.


köszi a figyelmet

2015. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

1-nél a pont, azt kell tenni. Jogcím nélküli rosszhiszemű lakó a te tulajdonodban. Zárcsere, felbérelsz két markos legényt 2napra testőrnek, akik a csúnya nézésükkel elveszik a kedvét, hogy beakarjon menni a te lakásodba. Az előző kérdésednél sem bántott senki, de akárhányszor kiírod a kérdést, mi nem tudunk helyetted intézkedni, márpedig lépned kell a gyerekek mentális egészsége miatt is. Sok sikert!

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

2015. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mindenhol jártam már, egy út maradt, a bíróság. Ezért is nem részleteztem. .inden meg volt, gyámügy, okmányiroda, járási hivatal, rendőrség, látlelet, polgármester, minden.... Nem akar segítséget, neki ez így jó, és az anyja támogatja. Az már meg van, hogy lesz kirakva, milyen szankciók lesznek, de ez még hosszú bírósági szakasz.

A lelki oldala érdekelt inkább, hogy vészeljük át a gyerekekkel. Van, amelyik már érti, a legkisebb csak részletekben.

2015. dec. 18. 23:28
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Igen, jó tanácsokat kaptam, ma jártam ügyvédnél, ő januárban terjeszti bíróság elé. Meg van az út. Most kimondottan a lelki oldala érdekel, hogyan lehet a gyerekek szempontjából a legkevesebb sérüléssel átvészelni. Hogyan tudom támogatni őket. Maga a folyamat meg van, de az biztos, hogy ide még egyszer bejelenteni senkit sem engedek. Sajnos változtak a törvények, és nem a mi javunkra. Sok lehetőségem nincs, de van kiút. Csak a kicsiket féltem. Kb 7-8 hónapot mondott az ügyvéd. A szünetek nagy részét a nagyok az apjuknál töltik, apum hétvégente jön, ha baj van, segít. De fizikailag nem tud, mqx anyagilag, orvos, rendőrt hív,ilyenek. A két kicsi még nem érti annyira.

Tényleg a lelkük miatt aggódom, a belém vetett bizalom miatt, az egészséges fejlődésük miatt.

2015. dec. 18. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!