Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már nullán?

Voltál már nullán?

Figyelt kérdés

Hogy kenyérre allig tellett, a lakbér és minden a fejedre szakadt?


Mit csináltál akkor? Mi jelentett számodra biztos kiútat?


2015. dec. 11. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsére nem voltam ilyen helyzetben, igaz még szülővel élek, tehát ha én le is 0-zódok, attól még lesz fedél a fejem fölött és étel is...

Pont az előbb beszéltem barátnőmmel telefonon és mondtam neki, hogy le akarom rakni a biztonsági őr papírt, hogy ha minden kötél szakad akkor eltudjak menni annak...


Programozó vagyok, elég jó fizetésért, de van egy ismerősöm akinek amikor jól ment letette a papírt, amikor beborultak a dolgok akkor elment éjjeli őrnek, és lerakott 2 szakmát az éjszakai tanulásnak köszönhetően.


Szóval én felkészülök arra, hogy ha minden borul akkor is legyen kiutam...

Nem valószínű, hogy beborul minden, de szeretném bebiztosítani magam.

Ha holnap kirúgnának akkor hónapokig el tudnék élni a félrerakott pénzemből.


Remélem soha nem tapasztalom meg milyen anyailag 0-n lenni...lelkileg voltam padlón, szerencsére felálltam...anyagilag is feltudnék szerintem, mert jó szakmám van és elég jó lehetőségeim...


22F

2015. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Elhagytam szeretett pályámat, és olyan területre mentem dolgozni, ahol pontosan az ötszörösét kaptam az addigi fizetésemnek+juttatásokat. Ehhez meg kellett tanulnom olyasmiket is, amik nagyon távol álltak tőlem, de egy idő után belejöttem, annyira, hogy a top 5-ben vagyok.

Nem szeretem annyira, mint amit otthagytam, de találok benne jó dolgokat (az anyagi biztonságon kívül), és szereztem olyan tudást, ami a következő, tervezett területemen, az önálló vállalkozásban hasznomra válik.

2015. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Meg nem de torekszem ra, jelenleg minuszban vagyok :)
2015. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, bizony kivillant a sza*ásjelző....

Nagyon nehéz helyzet volt, akkor kezdtünk el vaterázni, az húzott ki a bajból...

2015. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

2012- ben több lett a hitelünk mint a fizetése.Két gyerkőcünk van.Nem volt elég pénzünk ételre vagyis hát a srácoknak volt nekünk nem. 22 két kilót fogytam és elválltam minden munkát ami csak adódott.

Kapáltam,szénáztam,árkot ástam hévégente 16 órát dolgoztam naponta. Már reggel 4-kor beleáltunk a melóba.

Egy évig szinte nem láttam a gyerekeimet amikor indultam még aludtak amikor jöttem meg már aludtak.

Ja igen vezető beosztásban voltam nem minimálbérért dolgoztam.

Szóval egy év után vettem fel olyan hitelt hogy mindent kifizettem kevesebb lett a havi fizetnivalónk de a futamidő megnőtt.

Most jól elvagyunk vettem egy autót és voltunk nyaralni is. Igen és a kapcsolatunk is fantasztikus a srácokkal is a feleségemmel is. Pedig majdnem elváltunk.

Ma is ezt tenném ha a szükség úgy hozná.

2015. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!