Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ez egy temetésre?

Bellatrix:3 kérdése:

Jó ez egy temetésre?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a nagyapám temetése. Egyetlen egy fekete bőrkabázom/dzsekim van, ami meleg és nem fagyok bele. Jól néz ki csak néhány napja kaptam. Azért venném fel, mert eleve utálok kiöltözni, még akkor is ha temetésről van szó. (minden más cuccom van fekete, meg egy kicsit elegáns de nem fogom túlzásba vinni az eleganciát) Mellesleg nem igazán zavar, hogy ki mit mond vagy gondol rólam, úgyhogy nem azért fogok ki vagy nem ki öltözni, mert úgy illik. Mellesleg 20 éves vagyok! Minden választ köszönök.

2015. dec. 2. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

"Mellesleg nem igazán zavar, hogy ki mit mond vagy gondol rólam, úgyhogy nem azért fogok ki vagy nem ki öltözni, mert úgy illik"


akkor miért kérdezel meg erről vadidegen embereket akik ott sem lesznek?:) - a véleményem: egy szövet kabát jobb lenne...

2015. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs másik kabátod, akkor mi a kérdés? Így is-úgy is ebben mész.
2015. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy miben mész egy temetésre. Sokkal fontosabb, hogy viselkedtél vele életében, illetve hogy gondolsz rá. Akik az öltözékről állapítják meg, hogy Te mennyire gyászolsz, az az Ő szegénységi bizonyítványuk.
2015. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem zavar, kicsi lány. Egy mondnaton belül háromszor váltasz irányt, össze vagy zavarodva - ami érthető, hiszen elveszettél egy számodra fontos embert, akinek holnpa lesz a temetése.


Már hogyne mehetnél el ebben a kabátban a temetésre! Ha csak egy piros foltozott kabátod volna, akkor is felvehetnéd, még a temetőbe is. A nagyapád büszke lenne rád, hogy ilyen áldott jó gyerek az unokája. Más pedig le van szarva. Aki azért mászkál temetésre, hogy az élők fájdalmában dagonyázzon és fikázza a ruházatukat, az menjen zabot hegyezni Piripócsra.


Őszinte részvétem, kicsi lány, és sok-sok erőt kívánok neked a gyászhoz. Nekem is volt egy imádott nagyapám, akinek az elvesztése még ma is fáj. Az Idő - az az, ami igazán segít. :)

2015. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mehetsz fekete bőrdzsekiben. Nem a ruha a lenyeg, hanem a lelked. Feketeben illik menni, de ha nincs fekete kabatod vagy fekete nadragod vagy fekete csizmad, akkor sincs semmi. Ha valaszthatnal tobb ruhabol es szinbol, akkor a szolidabbat es kevesbe rikitot illik folvenni.

A temetesen nem szoktak egymas ruhazatat vizslatni az emberek. A viselkedest annal inkabb pl. telefont ki kell kapcsolni, nem illik hangosan beszelni beszelgetni stb.

2015. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna, hogy 20 éves vagy, azt gondolnám kb. 13 lehetsz ilyen mentalitással.
2015. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a mentalitásom az enyém...még akkor is ha már 20 éves vagyok. Pusz szeretem a kényelmet és nem szeretek megfelelni. Jól akarom érezni magam a bőrömben még egy ilyen szar szituációban is...
2015. dec. 3. 08:53
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha nem szeretsz megfelelni, akkor nem mindegy?
2015. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem érdekelne mások véleménye, ez a kérdés meg sem született volna.

Egyébként itt is igaz a mondás: Nem a ruha teszi az embert.

2015. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!