Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ha a feleség...

Létezik olyan ha a feleség utálja a férjét akkor ezért már a lányukat se szereti?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos létezik néhány esetben.
2010. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
Én nem tudom elképzelni. Az a gyerek egy rész az anyából is, ha van lelke, valamilyen szinten szerintem szeretnie kell.
2010. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Ahhoz az anyának nagyon elvetemültnek kell lennie....Lehet, hogy csak eluralkodik rajta a férje iránti gyűlölet, és azért gondolja azt, hogy a lányukat se szereti. De attól még hogy a gyerek apját utálja a gyereket még szeretheti ugyanúgy, hisz csak ő az anyja. Én nem hiszek abban, hogy egy anya kiszerethet a gyerekéből...
2010. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok példát láttam már erre.Van olyan ismerősöm,aki a gyereknek mondja,hogy nem szeretlek,menj apádhoz,úgyis rá hasonlítasz.

Ezeknek a nőknek a sérelmük fontosabb,mint az anyai szeretet.

2010. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem számtalanszor mond ilyeneket anyám dühtől fröcsögve, hogy "tisztára, mint apád", "mintha apádat hallanám"

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy gyűlölne, és apámat se gyűlöli, csakhát ugye a hirtelen feltörő indulatok...

2010. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,annyira h lemond, és úgy tesz mintha nem is létezne:S:(((
2010. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ittvagyok én élő példának,ok?! :(
2010. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség számomra. Imádom a lányom, de a férjem már nem bírom elviselni. A kislányomért foggal-körömmel harcolnék, az apja lehet akármilyen ember. Én szültem, soha semmiért nem hagynám el! Ő az életem, sosem tudnám nem szeretni.
2010. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sajnos van olyan, hogy egy nő nagyon megutálja a volt férjét vagy társát, és ezt rávetíti a közös gyermekre :(. Szerintem ilyenkor nem magát a közös gyereket utálja, csak mérges rá (vagy inkább saját magára), hogy összeállt ezzel a férfival, és gyereket szült neki.

Ez sajnos nem helyes, mert ők voltak a felnőttek és a gyerek semmiről nem tehet, de van ilyen... :(

2010. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rohagyon meg az az anyuka aki már nemannyira szereti ez miatt a gyerekét..akk kiben bizzon ha ne a családjában..
2010. márc. 23. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!