Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám sose hallgat meg, de...

Anyám sose hallgat meg, de nekem miért kell őt mindig meghallgatnom?

Figyelt kérdés

Ma már megint kisebb patáliát csapott, mert nem hallgattam meg, ki küldött neki szerelmes üzenetet a facebookon. Általában úgy teszek, mintha érdekelne, de eleresztem a fülem mellet az ilyesmit. Nem érdekel a szerelmi élete, de állandóan engem terhel vele.


Amikor külföldön voltam hónapokat, engem egyszer sem keresett, a húgom távol van, vele órákat cseveg mobilon.


Most itthon vagyok. Nem panaszkodhatok, mert azzal jön, hogy én állandóan panaszkodom. Pedig inkább minden problémámat inkább megtartok magamnak, mert ha elmondom, később visszavág vele és felhasználja ellenem.


Neki meg vannak slágertémái: a lakás (érdekel, de ne vigye túlzásba), más emberekről alkotott általában rosszindulatú véleménye (nem érdekel), az egészsége (érdekel, ha nem túl velős), a rokonok bajai...


Egyszerűen nem értem. Ez így nem fair, ő elmond nekem sok mindent, csak fújja, fújja, ha én beszélnék, félbeszakít, meg sem várja, hogy elmondjam és már ő beszél. Ha esetleg panaszkodom, hogy fáj a fogam, akkor rákontráz, hogy neki ez meg az sokkal jobban fáj... Áhh...


2015. nov. 27. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Elmondtad mar neki mit érzel? Önts tiszta vizet a pohárba! Kerek perec mondd meg,hogy te nem érzed azt,hogy úgy viselkedne veled,mint egy igazi anya. Hátha elgondolkodik!
2015. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Argloss ***** válasza:
A világon semmi sem kötelező, de mindennek van következménye. Bármit megtehetsz, csak a következményeit kell elviselned.
2015. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek. neked pont az anyád ilyen. nem fogsz tudni rajta változtatni. vegyél füldugót, költözz el, stb.
2015. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!