Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy kapcsolatot...

Hogyan lehet egy kapcsolatot újra "lendületesé" tenni?

Figyelt kérdés
A páromat és engem is a napi problémák lassan teljesen tőnkre tesznek. Én jobbára egy pozitív kisugárzású embernek ismernek, a páromat viszont kissé pesszimistává tette az élet. Eleinte tetszett neki a hozzáállásom, a kisugárzásom, és az élet kedvem. Éppen egy rossz élethelyzetben volt, amiből én szívesen segítettem neki kijutni, és végülis kapcsolat lett belőle. Az életben adódó feladatok megoldása közben pedig elfáradtunk mind a ketten. Én már nehezen tudom pozitív attitűdömmel motiválni, nála pedig egy fekete-fehérebb a világ. Szeretem! De már nem tudom mit tegyek kettőnkért. A helyzetet bonyolítja 3 gyermek is, és elhagyni semmiképp nem akarom. Amikor erről beszélgettünk akkor is csak veszekedésbe torkollik, én pedig már nem tudok sokkal többet engedni, mint eddig. Kérem legyetek szívesek értelmes hozzászólásokat megfogalmazni. Köszönöm.

2015. nov. 26. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3 gyerek után nem vagy bomba formában??! Azért ez undorító volt.. miért ne lehetne? Mi ez az általánosítás?!
2015. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

10-es te bombaformában vagy?? Mert pofád az van, bele lehetne taposni.

Nem kell ahhoz gyerek,hogy s.zarul nézz ki! Látok elég tinilányt,aki ramatyabb állapotban van,mint egy 3 gyerekes anyuka!

2015. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt a kapcsolatotok?


Az en volegenyem jut az eszembe. Tudtam, hogy problemas gyerekkora volt, es hogy sokszor erzi magat levertnek. Az elet neki is nagyon fekete-feher, en meg azt hittem, hogy a pozitiv hozzaallasom mindent megold. Aztan kezdtem nagyon belefaradni, hogy megsem.

Vegul elment pszichologushoz (nemreg), egy ideje antidepresszanst szed. Most pedig ugy erzem, azok a negativ dolgok, amik eddig annyira zavartak, kezdenek elapadni. Sok helyzetben maskepp reagal, mint eddig tette volna. Ostorozom, hogy jarjon el sportolni, egyen kevesebb cukrosat, hogy ezzel is segitsuk a gyogyszereket. Az meg mindig csak tuneti kezeles, nem szedheti orokke.


Lehet, hogy szeret a parod, lehet, hogy nem. Viszont rengeteg mas dolog allhat a hatterben. Lehet o is depresszios, vagy akar csak vitaminhianyos. Nehany vitamin hianya nagyon aggresszivva tudja tenni az embert. Lehet mas betegsege, hormonproblemaja, vagy feldolgozatlan gyerekkori emlekei.


Ha meg tudod vele beszelni veszekedes nelkul, akkor lehet megoldas. Kivanom a legjobbakat.

2015. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!