Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy az egytemisa lányotok az egyik tanárával jár?

Figyelt kérdés
22 éves lányról van szó, a tanár elvileg már nem tanítja

2015. nov. 23. 17:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

Én jártam egy tanárommal, mikor egyetemista voltam. Akkor voltam harmadéves, azaz 21 éves. A tanár sem volt vénember egy független 27 éves férfi volt.


Egy szórakozóhelyen találkoztunk. Táncoltunk csókolóztunk, tipikus egy éjszakás kapcsolatnak indult (lehet miatta köveket dobálni). Csak egymás keresztnevét tudtuk. Én nem tudtam róla, hogy ő tanár, ő pedig nem tudta, hogy én melyik egyetemre járok, sőt feltehetőleg azt sem, hogy egyetemista vagyok. Felmentem hozzá, hajnalban eljöttem, hogy másnap zh-t írok, nem jártam órákra még olyan sokat nem is tanultam rá, úgyhogy szeretném még párszor átolvasni.


Kicsit sajnáltam is, hogy milyen jó pasi és milyen kár, hogy csak ennyi volt és, hogy feltehetőleg soha többet nem találkozunk.


Másnapi zh-ra mikor álltunk sorban a terem előtt, az volt a szokás, hogy névsor szerint hívtak be mindenkit, ellenőrízték akkor az igazolványokat, majd ültettek. Egy tanárnő olvasta a neveket, majd bent egy tanár ellenőrízte az iratokat. Mikor én következtem és az előző esti pasi állt előttem öltönyben eléggé meglepődtem és nem is nagyon emlékszem, hogy, hogy jutottam a helyemre.


A vizsga közben egyszer odalépett mögém és megkérdezte, hogy na, hogy megy? Telejsen összezavarodtam, még azt is elfeljetettem, amit tudtam.


Délután kaptam egy üzenetet az iwiwen, hogy lenne e kedvem este találkozni, természetesen volt. Órákig sétáltunk beszélgettünk, és összejöttünk. Nem volt örökké tartó szerelem, 8 hónapot voltunk együtt, de szép emlék maradt. Nekem abban az évben még volt olyan órám, amit ő tartott. Az egyetemen nem voltunk együtt, nem nyaltuk-faltuk egymást, de sokan tudtak a kapcsolatunkról, szemtől-szembe senki nem szólt meg minket emiatt, a hátunk mögött, hogy mi volt azt nem tudom, de akkor sem érdekelt. Ő beszélt a tanszékvezetővel, elmondta neki, hogy mi a helyzet. Vizsgákon nagyon figyelt arra a tanszékvezető a beosztásnál, hogy aznap amikor én megyek ne is vizsgáztasson.


Szóval szerintem erősen függ attól is, hogy hány éves a férfi, milyen körülmények között találkoztak, van e a másik félnek családja. Szóval az, hogy tanár, amiatt én nem szólnék semmit, viszont lehet egyéb körülmények miatt ellenezném.

2015. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

21-es.

Ez olyan mint egy amerikai filmbe illő sztori. :D

2015. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak megnyugtatásból írom, hogy az egyik volt középiskolai (!) tanárom érettségi után nem sokkal összejött a volt tanítványával, őt vette feleségül, és már 11 éves a fiuk. Tudom, hogy ez a szabályt erősítő kivétel, de mivel 22 éves lányról van szó, nem hiszem, hogy bármit is tenni tudnál azon kívül, hogy tudatod a lányoddal, hogy bármi történik, mellette vagy - legalább is nekem erre nagy szükségem lenne, ha hasonló helyzetben lennék (egyidős vagyok a lányoddal). Te ismered, szóval neked kell tudnod, mennyire érett gondolkodású, és mennyire kell félteni (jó, tudom, hogy egy szülő mindig félti a gyerekét)

Ha ettől tartanál, az egyetemen ebből nem lesz problémája, van olyan egyetem, ahol egy-két hétig pletykálni fognak róluk, de nálunk is van egy-két tanárnak diák barátnője, és ha nem tanítja, illetve nem kivételezik vele, akkor senkit nem érdekel, az intézmény számára ez magánügy.

2015. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
21-es vagyok, szerintem is filmszeru. Mondjuk azert egy egyetemi varosban volt, ahol nem volt tul sok szorakozohely.
2015. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
19-es, nem tudom, mi ebben a vicc. Azóta is házasok. Ez eleve nem is volt titok. Nem is értem, nem ovisokról van szó, hogy ez miért probléma. Eleve egyetemen egy-egy tanár csak 1-2 félévig tanít valakit, nem középiskolai osztályfőnökről van szó.
2015. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi. Ahova én járok egyetemre ott csomó olyan is tanít, aki még maga is diák, mondjuk harmadévesek, vagy mesterképzésen tanulók. Szóval max 1-2 évvel idősebbek, mint a diákok akiket tanítanak.
2015. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!