Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy az egytemisa lányotok az egyik tanárával jár?

Figyelt kérdés
22 éves lányról van szó, a tanár elvileg már nem tanítja

2015. nov. 23. 17:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves a tanár?

Van-e családja vagy független?

Hogy jöttek össze? Tanította még akkor?

Ezekre kíváncsi lennék és ez alapján tudnék valamilyen véleményt megfogalmazni. Tiltani nem lehet, hiszen nem kisgyerek. De a véleményemet elmondanám neki normálisan. Aztán a válaszoktól függ, hogy a véleményen pozitív vagy negatív lenne. A negatívat úgy érteném, hogy félteném és elmondanám neki, hogy miktől féltem.

2015. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Semmit.Felnőtt.Örülnék,hogy rendes foglalkozású embert választott.
2015. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
úgyis vége lesz 1 éven belül, akkó + nem mindegy ?
2015. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Engem csak az érdekelne melyik egyetem. :)
2015. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%

A férfiról sajnos meg lenne a véleményem. Egyáltalán nem etikus, és ezt a tanár is tudja. Valószínűnek tartom, hogy jóval idősebb a lánynál és feltételezném, hogy nem ez az első eset, hogy jelenlegi vagy volt diákjaival kezd ki.

Persze, ha megismerném és kiderülne, hogy tévedtem, akkor elismerném. De erre nem látok túl sok esélyt.

Tiltani nem tiltanám, mert felnőtt emberek. Veszekedni se veszekednék, elmondanám a véleményem, amivel azt kezd, amit akar. Aztán az élet hozza, hogy szakítanak-e vagy mikor.

2015. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%

Ha a tanár nem tanítja, akkor a tanárnak szerencséje van. Kirúgják, ha kikezd a tanítványával, még akkor is, ha elveszi feleségül (vagy hozzámegy).


Egyébként semmit. Felnőtt nő, azt tesz, amit akar és vállalja a tettei következményeiért a felelősséget.

2015. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Hogy rúgnák már ki, egyetemről beszélünk, nem óvoda nagycsoportról.

Nekem gimnáziumi tanárom is járt tanítványával, nem verték nagy dobra, nem kivételezett vele. Azóta is együtt vannak, majd' 10 éve.

2015. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tanítja és a lány 22 éves,jogilag semmi akadálya.Viszont félteném,nehogy átdobja a palánkon.
2015. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Ez rengeteg mindentől függ.Ha viszonylag kevés a korkülönbség köztük, a srác jó szándékú és nincs vele semmi baj, akkor semmi aakadályaa kapcsolatuknak.
2015. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

mégis mit kéne tennem? szobafogsàg?

nem csinálnék semmit, örülnék neki. nyilván a mosoly nem lenne őszinte, ha egy nyugdíjas korú tanárròl van szó, de ezt nem írja a kérdező

2015. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!