Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen lenne ez karácsony...

Kellemetlen lenne ez karácsonykor?

Figyelt kérdés

A párom barátaival karácsonyozunk, akik hozzánk képest elég tehetősek. Nálunk jelenleg sajnos csak a párom dolgozik.

Náluk minden modern, luxus, gyönyörű, a lány már neten is közzé tette a karácsonyi kívánságlistáját. Kellemetlenül fogom magam érezni, ha én meg egyszerűen nem kapok semmit? Vagy ezzel nem kell foglalkozni?


2015. nov. 23. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért ne kapnál semmit?


Ha ti adtok valamit, nyilván ők is nektek plusz a férjedtől/feleségedtől is kapsz gondolom ajándékot.

2015. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Akkor miért karácsonyoztok velük?
2015. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Az egész szitu eléggé kellemetlen, mert elég nehéz jól érezni magad olyan helyzetben, amikor legszívesebben sírnál és mégis jó képet követelnek tőled. Ha peidg nem vagy erre képes, akkor nagyon hamar megkapod tőlük azt, hogy te vagy az ünneprontó.


Ha a lány kívánságlistát tesz közzé a neten, te pedig állástalan vagy, akkor ez már tutira vesztes helyzet rád nézve. Én nem karácsonyoznék olyanokkal - a karácsony nem a tárgyakról szól, hanem a szeretetről -, akiknél rosszul érzem magam.

2015. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Utolsóval egyetértek.
2015. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Te tudod. Kellemetlenül éreznéd magad? Én biztos nem, semmi közöm ahhoz, ki mit kap.


Ha anyukám megkért, hogy írjak listát, hogy mit kérek, mert szeret és olyat akar venni, aminek örülök, akkor nálunk miről szól a karácsony, a tárgyakról vagy a szeretetről?

2015. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mért kellemetlen neked ha a barátod jól érzi magát...

nem szenvedni kel meg féltékenykedni mint egy dedos hanem dolgozni,

ne adj isten szimplán örülni a barátod boldogságának

hogy lehetnek a mai fiatalok enyire pitiánerek

2015. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!