Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet azt bocsájtani, ha...

Meglehet azt bocsájtani, ha éveken át kettős játszmát játszik valaki veled, ha éveken át átver, megcsal, hazudik. Ha te bízol benne és kiderül van egy másik nő az életében, van egy másik élete?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 04:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még nem is szakított vele?
2015. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem vagyok biztos benne.

Azt sejtem, hogy nem, szerintem ha évek óta együtt vannak annak oka van, nem hiszem hogy csak úgy otthagyná. Bár azt mondja nem találkoznak.

2015. nov. 21. 22:00
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon nehéz lesz túltenni magad a történteken, akárhogy is döntesz - az egyik barátnőm hasonló esemény miatt megjárta a pszichiátriát is, olyan depressziós volt. Az a legnagyobb baj, hogy valószínűleg soha többet nem tudsz benne megbízni, még ha együtt is maradtok.

Azt tedd, amitől kevésbé érzed rosszul magad, nincs jó döntés. Lehet, hogy segítene benne, ha legalább egy ideig szünetet tartanátok.

2015. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Viszonyitas kerdese. Mert meg lehet-e azt bocsajtani, hogy a ferjednek parhuzamosan tobb szeretoje van es fel is csinalja oket? Csak nem tudsz roluk.
2016. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!