Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt közted és a párod...

Mennyi volt közted és a párod között a legnagyobb korkülönbség? Kérlek írd oda a válaszodhoz a nemedet és a korodat!

Figyelt kérdés

Köztem és párom között 17 év van.Én L/20 ő pedig 38 éves.

A korkülönbség nem nagyon érződik a kapcsolatunkon, esetleg az üzleti dolgokban nem egyezik az elképzelésünk.

Érezted a köztetek lévő korkülönbséget??


2010. márc. 19. 18:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

22 éves fiú vagyok. Nekem két évvel fiatalabb barátnőim voltak, és lassan 5 éve, pedig nincs senki.

Így elolvasva a kommenteket én sokallom az ekkorra korkülönbségeket.

Nem is járnék olyan lánnyal, aki több, mint két évvel idősebb tőlem. Nálam ez a határ 2 év!

2010. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk nincs sok, én 26/N ő 30/F.

Viszont kolléganőm 23 éves a párja 47 és egyszer egy étteremben a pincér vette fel a rendelést, kérdezte a férfit mit hozhat, elmondta amit kér, mire a pincér: "És a kedves lányának mit hozhatok?" Khm khm.... sík idegek lettek mindketten... de hát én sem mondanám meg róluk, hogy egy pár, ha nem fognák egymás kezét.

2010. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%
Nincs ilyen nagy korkulonbseggel szerelem. Akik idosebb ferfiakkal jonnek ossze vagy apa komplexussal szenvednek, lelkileg serult lanyok, vagy penzehes r***bancok.
2010. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer 20 év (17L és 37F), de nem működött a korkülönbség miatt. A második legnagyobb az 7 év volt (19L és 26F), itt semmi gond nem volt a korkülönbségből, a 7 év nem sok.
2010. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
8.27es, ez is egy vélemény. De majd akkor jusson eszedbe az amit ide írtál, ha majd egy idősebb férfi v. nő v. sokkal fiatalabb nő v. férfi mellett érzed magad boldognak...
2010. márc. 22. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!