Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ügyben?

Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Tegnap este vacsorázás közben véletlenül szellentettem egy jó nagyot, ami büdös is volt és akkor elkezdtünk veszekedni és most azt akarják, hogy takarodjak, költözzek el :( Érettségi előtt állok.

2015. nov. 8. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Navazzeg, 18 évig tartogattad, erre azt a kis időt nem bírtad még ki érettségiig?
2015. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Bocsánatkérés?:D


Ne haragudj, de étkezőasztalnál szellenteni kirívóan nagy bunkóság, még ha tényleg véletlen és visszatarthatatlan is volt, az a minimum, hogy háromszor bocsánatot kérsz, nem még visszaszólsz, ha lecsesznek.

2015. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó oké, odadurrantottál, ez van. De min veszekedtetek?
2015. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszed vicces vagy?
2015. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sz@r mellől jøtt ?
2015. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát,hogy milyen undorító vagyok :(
2015. nov. 8. 19:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam bocsánatot kérni,de azt mondták nem komolyan gondolom, de sajnos már máskor is volt ilyesmi. Egyszer az unokatestvéremnek az esküvőjén szellentettem egy hangosat. Szerintem valami betegség is lehet,de nem merek elmenni az orvoshoz :( Segítsetek.
2015. nov. 8. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is elegem lenne ha a fiam szándékosan az orrom alá fingana folyton
2015. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Majd, ha így állnak hozzá oda szarok az ajtó elé. Éjszaka meg elmegyek a csöves szállóra úgy is ott dolgozik az egyik haverom.
2015. nov. 8. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit mondjak, nem csoda hogy ki akarnak tenni teged! Meghozza total jogosan !
2015. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!