Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tette ezt velem a...

Miért tette ezt velem a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok 8.-os! KB 3 hónapja jött egy új lány hozzánk! NAgyon jól összebarátküztunk mentünk eggyüt bulizni nagyon jó volt! Most valaki felvett msn-en elég durva volt az msn cím neve is! Találgattam h kilehet és elmondta h a ő ....... ! Kiakadtam emrt nagyon durvákat írt : egy pl: "Egy roh@dt büdös kis k**rva vagy"

Ez csak egy részlet nagyon kiakadtam most is csak sírok! MIért tette ezt velem? Ma is olyan jól elvoltunk! Am ő drogozik meg cigizik mindig bulizik én meg inkább otthon vagyok!


2010. márc. 18. 21:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Legjobb barátnő???!!!...Ő nem az, hidd el! Sőt, mégcsak haver sem...

Ne foglalkozz vele, nem érdemli meg a barátságod!

De az is lehet hogy valaki szórakozott, és a nevében írt Neked ilyeneket...Derítsd ki, de ha mégis ez a lány írta, akkor még azt sem érdemli meg hogy a barátodként nevezd...

2010. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg személyiségzavara van. Vagy játszadozik, kísérletezik veled.
2010. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátnő/drogozik, cigizik/ nem hozzád való. Inkább próbáld meg kerüli őt és keress egy rendes, megbízható lányt!
2010. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után senkit ne nevezz a legjobb barátnődnem.
2010. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire buta kérlekszépen. Ha felvezslek MSN-re és azt mondom én vagyok a Mikulás, azt is elhiszed? Simán írhatott valaki az ő nevében...
2010. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgyértettem h legjobb barátnő hogy az osztályban vele voltam a legjobban! Biztos h ő volt mert mondott olyanokat is amit csak mi tudtunk!
2010. márc. 18. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az előző storno :S És inkább kerüld el :S Vagy kérdezz rá nála hogy mivan.
2010. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
55%
Bocs az offért, de könyörgöm, ne tégy már minden kijelentő mondat végére felkiáltó jelet, mert felrobbanok az idegességtől, miért nem lehet helyesen írni?
2010. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, 2 tanács, érdemes lenne megfontolnod:


1."olyanokat írt, amiket csak mi tudunk" bárkinek beszélhetett róla így más is tudja


2. kerüldd el, mert ez nem barát, egy drogos. Nem fogsz jól járni vele. Ismered a mondást? Amilyen a barátod, olyan vagy te is. Remélem leesik a mondandóm, légy okosabb ettől, te nem egy drogos barátot érdemelsz, amúgy nem az, közelről sem. kellett egy hülye, aki befogadta idegenként.


Kapard össze magad, ahelyett, hogy sírsz, büszkén lépnél tovább, elfelejtve őt, átnézve rajta.

2010. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már átléptem magam. Amúgy án azthittem hogy leszokott a drogról ,de most tudtam meg hogy nem. És azért ha az ember csalódik az nem kellemes. Messzíről elkerülöm és már nem nagyon érdekel! Ő teszi tönkre az életét. És legalább én nem leszek olyan mint ő.
2010. márc. 18. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!